İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Getir Ödeme Alınamadı Hatası

Getir Ödeme Alınamadı Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/12/getir.jpg

Getir sistemi, yıllardır faaliyet göstermekte olan bir hizmet uygulamasıdır. İnsanlar, ihtiyaç duydukları malzemelere Getir uygulaması sayesinde kolayca ulaşabilmektedirler. Fakat son günlerde kullanıcılar, Getir uygulamasından bazı hata mesajları aldıklarını beyan etmektedirler. Bu mesajlar arasında da en çok getir ödeme alınamadı hatası karşımıza çıkmaktadır.

Getir uygulaması, online kredi kartı veya banka kartı ile yapılan ödeme işlemlerini de kabul etmektedir. Fakat son günlerde bu ödemeler sırasında Getir ödeme alınmadı hatası ile karşılaşan insanların sayısı bir hayli artmıştır. Kullanıcılar, hizmet talebinde bulunacakları anda ödeme işlemini gerçekleştirememektedirler. Biz de sizler için Getir ödeme alınamadı hatası çözümü hakkında olası ihtimalleri derledik.

Getir Ödeme Alınmadı Hatası Çözümü

Getir ödeme alınmadı hatası için genel anlamda üç farklı varyasyon bulunmaktadır. Bunlar sırayla, karttan kaynaklanan, uygulamadan kaynaklanan ve telefonunuzdan kaynaklanan hatalar olarak sıralanabilmektedir. Sizler için Getir ödeme alınamadı hatası çözümü hakkında en geçerli yolları sırayla inceledik.

  • Getir ödeme alınmadı hatası sırasında telefonunuzu kapatıp açabilirsiniz.
  • Bu hatayı aldığınız telefonu değiştirerek başka bir telefondan işlem yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer diğer telefonda ödeme işlemi alınıyorsa bir teknik destek servisi ile görüşmenizde fayda var.
  • Eğer ödeme adımı, ‘’3D Secure’’ alanında son buluyorsa durum kartınızla ilgili olabilir. Kart sağlayıcınızı arayarak internet alışveriş sisteminin açık olduğundan emin olun.
  • Getir ödeme alınmadı hatası için kart limitinizi ve kartınızın açık olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.
  • Eğer tüm işlemleri uyguladınız hala aynı hatayı almaya devam ediyorsanız Getir sisteminin müşteri temsilciliğine bağlanarak sorununuzu aktarabilirsiniz.

Getir Ödeme Alınamadı Hatası Kalıcı Mı?

Getir sisteminde oluşan hatalar genel olarak geçici hatalar olarak bilinmektedir. Bu nedenle çözüm konusunda kullanıcılar fazla zaman kaybetmeden işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Peki, Getir ödeme alınmadı hatasında durum nasıldır?

Bu hata, kullanıcılar tarafından telefon, sistem ve kart kontrolünden sonra genellikle çözüme kavuşabilmektedir. Bu nedenle hatanın tamamen kalıcı olduğunu söylemek yanlıştır. Fakat bu hatadan sonra kalıcı olabileceğini düşünüp sistemi silen kullanıcı sayısı da çok fazladır. Sizler de yukarıda belirttiğimiz çözüm adımlarını tek tek uygulayarak aldığınız hatadan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap