1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Brawl Stars Sunucu Hatası
Trendlerdeki Yazı

Brawl Stars Sunucu Hatası

5fa0035ed3806c158482426d

Brawl Stars oyunu 2017 yılında lansmanı yapılan ve  2018 ile 2020 yılları arasında  ise ulaştığı kitlelerin genişliği ile ses getirmiştir. Daha çok çocukların eğlenerek oynadığı ve uzun zaman geçirdikleri bir popüler bir oyun haline gelmiştir. Bir bütün olarak bakıldığında kullanıcı deneyimi sunan, algılanması kolay, basitçe oynanan, rekabet hissini oldukça yoğun yaşatması sebebi ile tercih edilme durumu günden güne artmış durumdadır. Diğer yandan Brawl Stars oyunu ücretsiz giriş imkanı ve ücretsiz oynama imkanı ile beraber oyun içerisinde ürkütücü karakterlerin olmaması ve olumsuz etkiler bırakmaması ebeveynler tarafından rahatlıkla çocuklara sunulabilecek bir oyundur.

Brawl Stars sunucu hatası oyuna giriş yapmak üzere tıkladıktan sonra yükleme ekranında  yükleniyor yazısıyla görünen sayının belli bir kısma gelip oyun ekranının donması veya aynı ekranda takılıp kalmasıyla oyun meraklılarının karşılaştığı bir durum haline geldi. Özellikle oyun kullanıcıları 2020 yılında Brawl Stars oyununa gelen güncellemeler ile  bu hata ile çok sık karşılaşılmaya başladı.

Öncelikle Brawl Stars Sunucu Hatası ile karşılaşıyorsanız öncelikle çözüm yöntemlerine başvurmadan önce hatanın neyden kaynaklı olduğunu tespit etmeniz gerekiyor. Peki  Brawl stars sunucu hatası neden olur.

-İnternet bağlantısının kesilmesi,

-İnternet hızının çok yavaş olması

-Oyuna ait sunucularının kapalı olması,

-Kullandığınız cihazın veya oyunun donması,

-Cihazın oyunu kaldırabilecek kapasitede olmaması

-Oyunun doğru bir şekilde çalıştırılmaması,

Brawls stars sunucu hatası çözümü

Brawls stars sunucu hatası ile karşılaşıldığında ne yapılmalıdır?

– Oyunun kendi sunucularının açık olup olmadığını kontrol edin. Oyuna güncelleme yapıldığı sırada veya bakım yapıldığı zaman sunucuları kapalı olabilir. Ya da başka sebeplerden sunucular kapatılabilir. Böyle durumlar da beklemek dışında yapılabilecek bir şey yok.

-İnternet bağlantılarınızı kontrol edin. Brawl Stars sunucuya bağlanıyor hatası ile karşılan oyuncular çoğunlukla internet bağlantısından kaynaklı bir problemden dolayı bu hata ile karşılaşabiliyorlar. Oyunu oynadığınız cihazı kontrol etmenizde fayda var.

– Cihazınızdaki yer alan VPN tarzındaki uygulamalar eğer açık ise bunları devre dışı bırakın ve kapatın. Brawl Stars oyunu internet verisi ile çalışan online  bir oyun olduğu için bu tarz uygulamalar mevcut internetinizi yavaşlatıp Sunucuya Bağlanıyor Hatasına sebep olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap