İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Wolfteam Easy Anti Cheat kurulu değil hatası
Trendlerdeki Yazı

Wolfteam Easy Anti Cheat kurulu değil hatası

17a2ad8a47d0285ed96ad87dd61dfea2

Birçok kişinin başından kalkmadığı en iyi FPS oyunlarından birisi olan Wolfteam 2007 yılında Softnyx tarafından piyasaya sürülmüştür. Piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra kalitesi ve grafikleri ile birçok oyun severin dikkatini çekti ve bir sürü kullanıcı oynamak için oyunu bilgisayarına indirdi.

Ancak geçtiğimiz günlerde oyun bir hata ile gündeme geldi. Oyun severler Wolfteam Easy Anti Chat kurulu değil hatası aldılar. Peki, bu hata neden kaynaklanıyordu ve çözümü neydi? Gelin birlikte bakalım.

Bu hata neden kaynaklanıyor

Öncelikle oyunu giriş yaptığınızda ilk olarak Easy Anti Chat dediğimiz güvenlik programı devreye girer ve sonrasında bir sorun olmazsa siz oyuna girebilirsiniz. Ancak bu Easy Anti Chat programı çalışırken bir engelle karşılaşırsanız bu hatayı alırsınız ve oyuna giremezsiniz.

Wolfteam Easy Anti Cheat kurulu değil hatası çözümü

Wolfteam Easy Anti Cheat kurulu değil hatası çözümü için yapmanız gerekenleri aşağıda sıraladık, adımları uygulayarak hatadan kurtulabilirsiniz.

Bu hatayı aldığınızda yapmanız gereken sadece bir yöntem var. Birazdan anlatacağımız yöntem hatanızı tamamen ortadan kaldıracaktır.

Adım 1

İlk olarak masaüstünüzde bulunan Wolfteam Türkiye oyununun simgesine sağ tıklayın.

Adım 2

Sonra açılan sekmede dosya konumunu aç butonuna tıklayın. Bunu yapmamızdaki amaç oyunun kurulu olduğu konumu bulmak. Eğer ben bunu yapamam derseniz aşağıdaki adımı takip ederek de oyunun kurulu olduğu konuma ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarım/ Yerel Disc ( C: )/ Program Files/ Joygame

Adım 3

Joygame klosörüne kadar geldikten sonra klasörün içinde bulunan WolfteamTS klasörünü tıklayın.

Adım 4

Daha sonra EasyAntiCheat klasörünün içerisine girip EasyAntiCheat_Setup dosyasını çalıştırın.

Adım 5

Karşınıza bir ekran gelecek dosyanın kurulumunu daha önce yapmadıysanız kurulum ya da kur butonunu tıklayarak kurulum işlemini tamamlayın. Eğer kurulum işlemi başlamazsa ya da kuramazsanız bilgisayarınızda bulunan antivürüs programlarını kapatmayı deneyin.

Adım 6

Daha sonra bütün pencereleri kapatıp bilgisayarı yeniden başlatın. Bilgisayar tekrar açıldıktan sonra oyuna tekrar girmeyi deneyin.

Adım 7

Eğer oyun yine açılmadıysa tekrar aynı yerlere girin ve bu sefer kurulum yazan yerde onar kısmı yazacaktır. O butona basarak oyunu onarın. İşlem bittikten sonra oyuna artık giriş yapabilirsiniz. 

Yorum Yap

Yorum Yap