İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası
Trendlerdeki Yazı

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/07/60d27474c9de3d3e08ba3dec.jpg

İnstagram uygulamasına girildikten sonra instagram akış yenilenemedi hatası kullanıcıların önüne çıkıyor. Özellikle bu hatanın instagram uygulamasının hikayelere ve postlara ulaşılamama durumunu göstermektedir. Sistem bazı görselleri karşınıza getirmediği gibi görsel yükleme hikaye gönderme gibi özellikleri de devre dışı bırakmaktadır.

İnstagram uygulama akışı hatalarının genel bir nedeni bulunmaz. Genellikle instagram kaynaklıda olabilir kullandığınız internet bağlantısına göre bir hatada olabilir. Bu nedenle hata kriterlerinin gözden geçirilmesi gerekmektedir.

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası

Biliyoruz ki instagram uygulamasını Dünya üzerinde milyarlarca insan kullanmaktadır. Dünya’da kullanılan en yaygın uygulamalar arasında olması onun bazı server hataları sebebiyle akış problemleri yaşamasını sağlamaktadır. İnstagram akış yenilenemedi hatası telefonunuzun internetinin instagram serveriyle bağlantı kuramadığı durumda gösterilmektedir.

Problem Wifi kaynaklı girişlerde sıklıkla yaşanıyorsa, internet bağlantınızı kontrol etmenizde fayda var. Fakat akış hataları instagram tarafından da kaynaklanıyor olabilir. Sunucu çok fazla trafik alması durumunda sonradan giren kullanıcılara server tarafından bu hatanın verilmesi sağlanmaktadır. Bu esnada server trafiğini stabil tutmaya çalışan uygulama yapay zekası sizin hata almanıza sebep olur.

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü

  1. Akış Hatasının Kaynağı bulunmalı

Hata eğer uygulama bazlı size verilen bir cevapsa, bunu sizin çözmeniz mümkün değildir. İnstagram uygulama geliştirici ekibi hatayı çözmesi sonrasında sizde hata kalacaktır. Bu nedenle eğer hata uygulamadan kaynaklanıyorsa, bir süre beklemeniz gerekir. Eğer internet bağlantınızdan kaynaklanıyorsa, wifi’den çıkıp mobil veriyle kontrol etmenizde fayda vardır.

  • Uygulamanın Silinip Tekrar Yüklenmesi

Mobil uygulamalarda bu tarz hataların giderilmesinde sıklıkla kullanılan yöntem uygulamanın kaldırılmasıdır. Uygulama güncelleme olduğu halde alamaması veya uygulama verisinde bir hatanın meydana gelmesi gibi problemleri çözmektedir. Bu nedenle uygulamayı kaldırdıktan sonra yüklemeniz problemi çözüme kavuşturmaktadır.

  • Telefon İnternet Bağlantısı

Evlerinde insanlar mobil veri yerine Wifi bağlantısını tercih ediyorlar. Buda modemin uzak bir yerde bulunmasıyla bağlantı problemleri yaşatmaktadır. Eğer problemin internetten kaynaklandığını düşünüyorsanız, modemi tekrar yeniden başlatın. Yada mobil veriyle instagrama tekrar girerek hatanın meydana gelip gelmediğine detaylıca bakın. En fazla akış yenilenemedi hatasının bağlantı probleminden oluşması nedeniyle, çözüm yine bağlantı kontrolü sonrasında gerçekleşecektir.

Yorum Yap

Yorum Yap