İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Skype Bağlantı Hatası ve Çözümü
Trendlerdeki Yazı

Skype Bağlantı Hatası ve Çözümü

kyjtIAm_mkGR8wXEkFRMVQ

Görüntülü konuşma uygulaması Skype’a son zamanlarda ilgi çok artmasıyla beraber kullanıcıların karşılaştığı bağlantı hatasının çözümü için bir yazı hazırladık. Covid-19 virüs salğını nedeniyle arkadaşlarımız ve ideal bir ortam sağlaması sebebiyle popüler bir uygulama haline gelmiş durumda. Eğer sizde Skype bağlantı sorunu yaşıyorsanız yazımızdaki çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz.

1- Ağ Bağlantısını Kontrol Ediniz

Bağlantı hatasının genel sebeplerinden bir taneside bağlı olduğunuz ağ baglantınızın zayıf olması yada bağlantınızın kopmasıdır. Bağlantınızda bir kopukluk yada sorun olmadığını düşünüyorsanız Wİ-Fİ bağlantınızı kapatıp tekrar bağlantı sağlayınız.

2- Cihazınızı Yeniden Başlatın

Uygulamanın yüklü olduğu cihazınızı kapatıp tekrar açmak basit bir yöntem gibi gözüksede çoğu zaman işe yarayabilir. Cİhazı tekrar yeniden başlatın ve tekrar uygulamaya giriş yaparak bağlanmaya çalışın.

3- Uygulamayı Güncelleyin

Uygulamanızın güncel olduğunu kontrol edin. Güncel olmaması uygulamanın doğru çalışmasını engelleyebilir ve bağlantı hatası verebilir. Uygulamanız güncel değil ise uygulamayı güncelledik den sonra tekrar giriş yaparak deneyiniz.

4- Uygulamayı Kaldırıp Yeniden Yükleyin

Uygulamanın eski verileri kullanması cihazda bağlantı sorununa sebep olabilir. Yüklü olan Skype uygulamasını sildikten sonra tekrar yükleyiniz. Uygulamaya giriş yaparak tekrar bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap