İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Android yardim
  3. Instagram Kaydet Butonu Çalışmıyor Sorunu ve Çözümü Güncel
Trendlerdeki Yazı

Instagram Kaydet Butonu Çalışmıyor Sorunu ve Çözümü Güncel

unnamed

Dünyanın en popüler uygulamaların dan olan biri olan instagram da kullanıcılar ana sayfalarında yada keşfette çıkan beğendikleri yada ilgilerini çeken konular ve resimleri kaydetmek veya koleksiyon listelerine eklemek için kaydet butonunu kullanırlar. Kimi zaman bu buton çalışmaya biliyor ve kaydetmek istediğiniz şeyleri kaydedemiyorsunuz. Bu yazımızda bu sorunun nasıl çözüleceğine dair bir yazı paylaştık, gelin yazımıza devam edelim.

Instagram Kaydet Butonu Çalışmıyor Sorunu ve Çözümü Güncel

1. Instagram’ı Kapatın ve Yeniden Açın

Elektronik cihazlarda çok işe yarayan Kapat yöntemini bu tür sorunlarda deneyerek kısa ve kolay bir çözüm yolu bulabiliriz. Bu yöntem kaydet butonun özelliğini yerine getirebilir.

Aç – Kapat

2. Uygulamanın Önbelleğini Temizleyin

Uygulamaların önbellekleri zamanla dolduğu için uygulamanın çalışmasını engelleyebilir. Bu sebeple uygulamanın ön belleğini temizlemek işimize yarayabilir. Sorun devam ediyor ise uygulamamızı güncellemek, silip tekrar yüklemek sorunu çözmemize yardımcı olacaktır.

Ön belleği temizlemek için telefonumuz dan ayarlar kısmına giderek yüklü olan uygulamalardan Instagram uygulamasını seçip depolama ve ön bellek kısmına giderek Seçeneklerden önbelleği seçiniz.

  • Ayarlar  
  • Uygulamalar  
  • Instagram  
  • Depolama  
  • Önbelleği Temizle
Yorum Yap

Yorum Yap