1. Ana Sayfa
  2. Genel Konular
  3. Facebook’ta dil nasıl değiştirilir 2020
Trendlerdeki Yazı

Facebook’ta dil nasıl değiştirilir 2020

Facebook'ta dilinizi değiştirmek için yapmanız gereken her şey burada. Türkçe iken, İngilizce diline, başka bir dile veya gerekirse İngilizce'ye geçmek için aynı talimatları izleyebilirsiniz.

hqdefault

Facebook dilinizin nasıl değiştirildiğini merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre. Çok kısa sürede dilinizin nasıl değiştirildiğini aşağıda liste olarak açıkladık. Hızlı ve kolaydır, Facebook , Türkçe, Almanca ,İngilizce, Fransızca, Arapça, Mandarin Çincesi, Portekizce, sekiz Hint dili ve daha fazla dil seçeneğine sahiptir. 

Bazen yanlışlıkla yapılan bir dil değişikliğini düzeltmek veya sadece bir dil öğrenmeyi denemek veya bir başkasının kendi ana diline geçmesine yardımcı olmak için bir değişiklik yapmak istersiniz . Sebepleriniz ne olursa olsun, yedi veya daha az tıklama ile bu değişiklikleri yapabilirsiniz.

Facebook’ta dilinizi değiştirmek için yapmanız gereken her şey burada. Türkçe iken, İngilizce diline, başka bir dile veya gerekirse İngilizce’ye geçmek için aynı talimatları izleyebilirsiniz.

Facebook mobil uygulamasında dil nasıl değiştirilir (Android veya iOS)

  1. Uygulamayı açın ve menü düğmesine basın sağ üst taraftaki.(üç kısa yatay çizgi)
  2. Ayarlar ve Gizlilik’e (⚙️) ilerleyin .
  3. Ayarlar, Facebook’taki Zamanınız ve Dil (🌐) içeren bir liste göreceksiniz . İsabet Dili (🌐)
  4. Dilinizi seçin . Facebook konum erişimi verdiyseniz, alfabetik sırayla bir dil listesi yerine sizi bölgenizdeki ortak dillere yönlendirir.
  5. ‘Kaydet’ düğmesi yoktur: bir dile bir kez dokunduğunuzda dilinizi değiştirmiş olursunuz.
  6. Daha da önemlisi, Facebook kendini daha sonra otomatik olarak yeniden başlatır. İşte bukadar!

NOT: Geri dönmek için yukarıdaki işlemleri tekrarlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap