İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. Snapchat kullanıcı adı değiştirme – 2021
Trendlerdeki Yazı

Snapchat kullanıcı adı değiştirme – 2021

Snapchat-780x440

Çıktığı ilk günlerde bir hayli popüler olan uygulamalardan Snapchat kullanıcı sayısı azalmış durumda. Dünya üzerinde yine de kullanıcı sayısı yüksek olan bir uygulamadır.

Kullanıcıların merak ettiği bir konu Snapchat kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır. Bu işlemi yapabilmeniz şu anlık imkansız ancak bazı ikinci şahıs programlar sayesinde kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Ancak bu kesinlikle önerdiğimiz bir yöntem değildir. Snapchat kullanıcı adı değiştirme hilesi adında birçok program bulunmaktadır. Ancak bu tür programlar kişisel bilgilerinizi çalabilir ve cihazınıza virüs bulaştırabilir. Bu yüzden tavsiye edilmemektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz üzere snapchat kullanıcı adınızı değiştirmeniz mümkün değildir. Ancak aşağıdaki bahsedeceğimiz yöntemler sayesinde kullanıcı adınızı değiştirebileceksiniz.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Android ve İphone Nasıl Yapılır

Snapchat kullanıcı adı değiştirme Android ve Snapchat kullanıcı adı değiştirme iPhone işlemlerini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları takip ediniz. Aşağıdaki anlattığımız yöntem sayesinde kullanıcı adınızı değiştirebileceksiniz.

Snapchat üzerinde kullanıcı adınızı değiştirmek istiyorsanız öncelikle hesabınızı silmeniz gerekiyor.

Hesap silme linki : https://accounts.snapchat.com/accounts/login?continue=https%3A%2F%2Faccounts.snapchat.com%2Faccounts%2Fdelete_account

Hesabınızı sildikten sonra yeni hesap açarak istediğiniz kullanıcı adınızı seçebilirsiniz. Hatırlatma hesabınızı silerseniz takipçileriniz ve takip ettiğiniz kişiler kaybolur.

Yorum Yap

Yorum Yap