İlginizi Çekebilir
https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2023/06/Imla-hatalarini-duzeltmek.jpg
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. iPhone ekran yansıtma nasıl yapılır
Trendlerdeki Yazı

iPhone ekran yansıtma nasıl yapılır

hqdefault

iPhone kullanıcılarının merak ettiği ekran yansıtma nasıl yapılır. Bu sorunuza cevabı sizler için hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz.

Apple aygıtınızdaki içerikleri Apple TV veya AirPlay 2 uyumlu akıllı televizyonlarınızda yada bilgisayarlarınızda yayınlamak için AirPlay’i kullanabilirsiniz. Öncelikle kullanmakta olduğunuz cihazınızın AirPlay’i kullanma gereksinimlerini karşılıyor olması gereklidir. Aşağıdaki adımları takip ederek iPhone ekran yansıtma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızdan video yayımlama nasıl yapılır?

Bunun için aşağıdaki adımları uygulayarak sizde kullanmakta olduğunuz aygıtınızdan ekran yansıtma işlemini yapabilirsiniz.

  • Kullanmakta olduğunuz cihazınızı, Apple Tv’nizi yada AirPlay 2 uyumlu akıllı televizyonunuzu kullanmakta olduğunuz Wi-Fi ağına bağlayınız.
  • Ekrana yansıtmak istediğiniz Video yada resmi bulunuz.
  • Tv iconu simgesine dokunun. Ardından dosyayı dışa aktar simgesine – Tv iconu simgesine basın.
  • Apple Tv’nizi yada AirPlay 2 uyumlu akıllı televizyonunuzu seçiniz.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra İphone ekran yansıtma işlemi tamamlanmış oluyor. İstediğiniz video ve resmi akıllı televizyonunuza yansıtabilirsiniz. Ancak bazı videolar AirPlay’ı desteklemiyor olabilir. Destek almak için bizlere yorum kısmından yazabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap