İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. postegro connection error hatası
Trendlerdeki Yazı
aboooo

postegro connection error hatası

destek360

Hatası ve çözümüne geçmeden önce bu uygulamanın ne işe yaradığını kısaca anlatalım ve daha sonra postegro uygulamasının verdiği connection error hatası çözüm yollarına bakalım.

Postegro nedir ?

Postegro uygulamasının amacı instagramda gizli olan profillerin görüntülenmesini sağlayan bir android uygulamasıdır. Ücretsiz ve ücretli olarak bazı özelliklerini kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanımda günlük 4 adet profil görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın güvenirliği tartışılmaya açık, uygulama app store’da geçerli onayı alamamış ancak google play üzerinden indirilebiliyor. Uygulamayı indirmeden önce hatırlatma! Profilini merak ettiğiniz kişininde uygulamayı kullanıyor olması gerekmektedir, aksi taktirde gizli profili göremiyorsunuz.

postegro connection error hatası çözümü

Son günlerde uygulamayı kullananların karşılaştığı bu postegro connection error hatası, nasıl çözülür bunun için aşağıdaki yolları deneyebilirsiniz.

  • Öncelikle yapmanız gereken internet bağlantılarınızı kontrol etmeniz ve wifi ve mobil verinin ikisinin açık olmaması gerekiyor. Wifi bağlantınız da internet sorunu mobil veriniz’i engelliyor olabilme ihtimali.
  • Bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra tekrar uygulamaya giriş yaparak deneyebilirsiniz.
  • Bağlantılarınız da sorun yok ise cihazınızın ön belleğini temizleyiniz ve tekrar deneyiniz.
  • Sorun devam ediyor ise uygulamayı cihazınızdan kaldırıp tekrar yüklemeniz sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.
  • Uygulamanız eski sürüm olması hata almanıza neden olur, uygulamanızı güncelleme sonrası giriş yaparak deneyebilirsiniz.

NOT: Bu tür ikinci şahıs uygulamaların kullanımı önerilmez. Gizlilik ve güvenliğiniz bizim için önemlidir.

Yorum Yap

Yorum Yap