İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. PUBG Mobile benzeri 5 oyun
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile benzeri 5 oyun

a0fbd-15992272194334-800

PUBG Mobile‘ın bazı ülkelerdeki yasağı, mobil oyun endüstrisini sarsmış durumda. Ayrıca Hindistan eSpor topluluğuna başka alternatifler aramaya zorladı.

Çin ve Hindistan arasındaki gerilim mobil oyunları endüstrisini de etkiledi. Çin uygulamalarını askıya alma kararını Hindistan hükümeti PUBG Mobile ve diğer oyunları yasaklamakla başladı. Durum böyle olunca oyuncular çok sevdikleri battle royale oyununa alternatif arayışına girdi.

PUBG Mobile hayranları için böyle bir durum olması durumunda, PUBG Mobile alternatif oyun listesi hazırladık. Lafı daha fazla uzatmadan, işte en iyi benzer çevrimdışı oyunlardan bir kaçı.

PUBG Mobile benzeri en iyi beş oyun

  1. Scarfall: The Royale Combat
  2. Swag Shooter
  3. Battleground’s Survivor: Battle Royale
  4. Desert Battleground
  5. Blood Rivals
1. Scarfall: The Royale Combat

Scarsfall, oyuncular biraz PUBG Mobile hissine ihtiyaç duyduğunda oynanması gereken bir oyundur. Oyun GTA ve BR oynanış hissi veriyor. Oyun hem çevrimiçi hemde çevrimdışı modlarda oynanabilmekte.

2. Swag Shooter

Swag Shooter, hem çevrimdışı hemde çevrimiçi oynanabilen bir oyundur. Oyuncular hayatta kalmaları gereken arenada düşmanlarıyla savaşırken BR deneyimini yaşarlar. Grafik ve iyi bir BR deneyimini oyunculara sunar.

3. Battleground’s Survivor: Battle Royale

Bu oyunun çevrimdışı oynamanın yanı sıra PUBG Mobile gibi olmasıdır. Battleground’s Survivor, oyuncuları düşmalarıyla savaşmaları, silah ve kozmetik ürünleri toparlamaları ve hayatta kalan son kişi olarak çıkmaları gereken bir arenaya gönderir.

Yorum Yap

Yorum Yap