İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. 9 Adet Süper NETFLIX Dizi Önerisi
Trendlerdeki Yazı

9 Adet Süper NETFLIX Dizi Önerisi

unnamed

Karantina günlerinde evde izlemek için dizi arayışına girdiyseniz, sizin için birbirinden güzel 9 dizi önerimize bir göz atalım.

1. Eğer MACERA-GENÇLİK dizilerini seviyorsanız THE END OF F***ING WORLD tam size göre bir dizi. Gerçekten inanılmaz sürükleyici bir dizi. 17 yaşındaki James normal gözükse de birazcık psikopat hatta baya. Çocukluğundan beri hep birini öldürmek istemiş ve kendine bir av belirlemiş sonra o avla bir serüven başlar. Dizi biterken ne diziymis beee diye tepki verdiğinizi duyar gibiyim.

2. BILIM-KURGU dizilerine müptelaysanız BLACK MIRROR dizisini rahatlıkla öneririm. Her bölüm birbirinden bağımsız olarak devam etmektedir. Ve günümüz teknolojisini geliştirip hayatımıza uyarlanmasını konu edinen bir dizidir.
  

3. Değişik mezheplere,dinlere ve hayatlara merakınız varsa UNORTHODOX dizisini öneririm. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizi Yahudilerin ve Satmaar isimli bir cemaate mensup genc bir kızın dünyasını anlatıyor.
  

4. GENÇLİK-DRAMA tarzı bir dizi arıyorsanız 13 REASON WHY çok iyi bir tavsiyemdir. Ilk sezon su gibi geçse de ilk sezonun verdiği tadı hiçbir sezon veremeyecektir. Hani olur ya bir diziye başlarsınız ilk sezonu çok iyiydi ama diğerleri leşti dersiniz,biraz öyle…
  

5. GERILIM-DRAMA -TEROR konulu filmler seviyorsanız. KALİFAT dizisini öneririm.Bir İsveç gerilim dizisi dir. İsvec’te bir terör saldırısının planlandığına dair ipucu alan İsveç güvenlik servisi ajanı Fatima ve Suriye de savaştan kaçmak isteyen Serpil’in hikayesini anlatyor. Benim çok tarzım olamayan bir filmdi fakat asla pişman olmayacaksınız.
  

6. BILIM KURGU-FANTASTIK-DOGA USTU dizilerini seviyorsanız THE OA tam size göre bir dizi. 7 senedir kayıp olan ve gözleri görmeyen bir kızın bulunması ve kızın nedense artık gözlerinin görüyor olmasını anlatan bir dizi. EF-SA-NE
 

7. MİSTİK olayları dizileri seviyorsanız ATİYE dizisini öneririm. Dizi su gibi akıp gidiyor.Benim görüşümce izlediğim en güzel Türk dizilerinden biriydi. Oyunculuklar efsaneydi.
  

8. AMERİKA SUÇ dizilerini seviyorsanız.THE BLACKLIST şuana kadar izlediğim en güzel dizi. Günümüzün yüksek profilli suçlusu Reymond Reddingtonın kendini gönüllü FBI a teslim etmesini anlatır. Yasal dokunulmazlığının karşılığında listedeki azılı suçluluların organizasyonunu FBIa anlatır . Ve dizi su gibi akar, her bölüm inanılmaz dahice kurgulanılmış suçluları izleriz.
  

9. INGILIZ KRALIYET ailesine düşkünlüğünüz ya da aile yaşantısına ilginiz varsa THE CROWN’u kesinlikle ama kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Kraliçenin hayatını konu ediniyor.

İlginizi çekebilir! Netflix’teki En İyi Gangster Filmleri 5 Öneri!

Yorum Yap

Yorum Yap