İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. Oyun Sevenler İçin En İyi Konsol Oyunları Listesi
Trendlerdeki Yazı

Oyun Sevenler İçin En İyi Konsol Oyunları Listesi

Pandemi süresince evde bolca vakit geçirilen bu zamanlarda, yapabileceğiniz aktiviteler bir süre sonra yetmemeye başlıyor. Bu durumlar sebebiyle hepimiz kendimize yeni uğraşılar arayıp eğlenmeye çalışıyoruz.

2019-un-merakla-beklenen-konsol-oyunlari

Oyun Sevenler İçin En İyi Konsol Oyunları Listesi

Pandemi süresince evde bolca vakit geçirilen bu zamanlarda, yapabileceğiniz aktiviteler bir süre sonra yetmemeye başlıyor. Bu durumlar sebebiyle hepimiz kendimize yeni uğraşılar arayıp eğlenmeye çalışıyoruz.

Elbette eğlencenin bir numaralı kaynaklarından birisi video oyunlardır. Oyunları takip etmeyi bıraktıysanız sizler için eğlenceyi doyasıya yaşatacak oyunlardan bir liste hazırlıyorum. Son dönemlerin en eğlenceli en iyi konsol oyunları listesi karşınızda.

  1. The Witcher 3: Wild Hunt
  2. PES 2020
  3. God of War
  4. Days Gone
  5. Death Stranding
  6. NFS Heat

The Witcher 3: Wild Hunt

Konsol oyunları listemizde en iyi sıraya aldığımız Witcher dizisiyle de son dönemlerin en çok beğenilen işleri arasındadır. Yeni nesil rol yapma oyunu Witcher çarpıcı görselleriyle oldukça dikkat çekiyor. Fantastik bir dünyada geçen oyunda ana karakter Rivialı Geralt olarak ticaret şehirleri, dağ geçitleri ve mağaralarla dolu bir evrende kehanet çocuğunu bulmak için verilmiş görevleri tamamlıyorsunuz.

PES 2020

Futbol oyunları denildiği zaman akla gelen ilk iki isimden birisi olan ve gerçekçiliği ile tüm oyuncuların beğenisi toplayan bu oyunu hepimiz tanıyoruz zaten. Best Sports Game ödülünü kazanmış bu oyunla istediğiniz her hangi bir ülkenin şampiyonu veya tuttuğunuz takımı alarak dünyanın büyük takımlarıyla oynama şansını yakalıyorsunuz.

God of War

İskandinav mitolojisinden yararlanılan, karanlık ve elementsel bir evrende, acımasız yaratıklarla mücadele edeceğiniz bu oyun oldukça sürükleyicidir. Oldukça sağlam bir hikaye üzerine kurulmuş ve kaliteli grafikleriyle size görsel bir şölen hazırlayan bu oyuna gerçekten bayılacaksınız. Yakın ve uzak muharebeler ile heyecanı iliklerinize kadar hissettirecek oyunumuzun ana karakteri tanrıların gölgesinden bile uzakta yaşan Kratostur.

Days Gone

Vahşi doğada sert ve ucu açık çatışmalara hazır mısınız? Derin bir kaybın peşinden yaşama bağlanmak için bir sebep arayışınız, hayatta kalma mücadelesine dönüşüyor. Gerilim ve aksiyon tutkunları için en doğru tercih Days Gone’dir. Oyun size ölümcül bir salgının ardından kalanları yaşattır maktadır.

Death Stranding

Oyun yönetmenliğinde efsaneleşmiş isim Hideo Kojima’dan mükemmel bir tecrübe. Gelecekte parçalanmış dünyayı yavaş yavaş bir araya getirmek için çıkacağınız mükemmel bir yolculuğa hazır olun.

NFS Heat

Yarış oyunları içerisinde geçmişten bugüne kadar liderliğini bırakmamış bir oyun olan NFS’de bu sefer kötü niyetli polislerle karşı karşıyasınız. Gündüzleri çalışırken geceleri ise yarışlarla risk alacağınız bir dünya sizi bekliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap