İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. PUBG Mobile 4 Parmak Ayarları
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile 4 Parmak Ayarları

2a209-15896273568145-800

PUBG Mobile 4 parmak kurulumu oyunda yakın dövüş durumlarında oldukça önemli ve yararlı bir ayardır, ve normal başparmak ayarlarından daha iyi olduğu kabul ediliyor.

PUBG Mobile, oyuncularına kontrollerini kişileştirme, oyun arayüz ve grafiklerini tercihlerine göre ayarlama imkanı sunuyor.

PUBG Mobile, oynatıcı tarafından kullanıcılarının tercihlerine göre özelleştirilebilen bir kontrol özelliğine sahiptir. Oyuncular tercihlerine göre ve oynama rahatlıklarına göre kontrol türlerini kullanabilirler. Oyuncular tarafından kullanılan iki parmak, başparmak ayarı gibi çeşitli kurulum ayarları vardır.

PUBG Mobile’da 4 parmak ayarları nedir?

Dört parmak ayarları kurulumunda, cep telefonu oyuncunun altı parmağı tarafından elinde tutulur ve diğer 4 parmağı pençe benzeri bir hareket imkanı verir. Bu ayarları kullanmanın ana nedeni, oyuncuların aynı anda zıplamasına, hareket etmesine, etrafına bakmasına ve ateş etmesine rahatlıkla izin verir. Oyuncuya yakın mesafeli çatışmalarda çok büyük avantaj sağlar.

Oyuncular iki parmak ayarları yerine, 4 parmak ayarlarını tercih etmelerinin en büyük nedeni aynı anda hareket etmek, çekim yapmak ve etrafına bakmak. Çünkü bunları iki parmak ayarları ile yapmak mümkün değildir.

4 Parmak Kurulumu

Belirtilen kurulumu yaparken kişisel tercihinize ve oynadığınız cihaza göre parametrelerde değişiklik yapmanız tavsiye edilir.

Bu kurulum yakın mesafeli çatışmalarda son derece avantajlıdır, ayrıca geri tepmeyi kontrol etmenize de yardımcı olacaktır. Başparmağın kullanılması düşmanlarınıza karşı nişan almanız için önerilir.

Bir sonraki adım ise kurulum için en iyi hassasiyet ayarlarını bulmaktır, Farklı kurulumlar için en iyi PUBG Mobile hassasiyet ayarları.

4 parmak ayarları ADS duyarlılığı (Cayro olmayan)

PUBG Mobile 4 parmak ayarları

Kırmızı Nokta ayarı, Holografik, Amaç Assisti: 60%

2x:% 35

3x:% 26

4x ACOG Kapsamı, VSS:% 16

6x:% 15

8x:% 13

Yorum Yap

Yorum Yap