İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. Metin2 Benzeri En iyi Oyunlar
Trendlerdeki Yazı

Metin2 Benzeri En iyi Oyunlar

z7jZFEmEf2ucv4XwgLxPi4R5TVZ9Tf3gTPk8l2UC

Korelilerin geliştirdiği ve 2005 yılında piyasaya sürdüğü Metin2 birçok insanın oynayıp keyifli dakikalar geçirdiğinden şüphemiz yoktur. Bir çoğumuz bu oyunu yıllardır oynarken diğer kesimde bir senede olsa Metin2 oyununa zaman ayırmıştır. Eğlenceli lonca savaşları, 1v1 dövüşler, çeşitli görevler yapmışızdır, hatta hadi gelin krallık basmaya gidiyoruz demişizdir. 2020 yılının son demlerini geçirdiğimiz bu günlerde Metin2 tarzı oyunlar neler? Merak ediyor olabilirsiniz yada artık Metin2 eski tadı vermiyor da diyebilirsiniz. Bu yüzden bizde size denemenizde fayda göreceğiniz birkaç Metin2 Benzeri Oyunlar tavsiyesinde bulunacağız.

Archeage

Metin2 Benzeri Oyunlar

Metin2 alternatifi olabilecek ilk oyunumuz Archeage. MMORPG tarzı oyunlar birçok kesimin sevdiği oyunlardır. Bu yüzden Archeage, Metin2’ den sıkılanlar için bir alternatif oyun olabilir. Archeage oyun konusuna bakarsak, oyun dışında kitap olarak da günümüzde varlığını sürdürmektedir. Üç adadan oluşan harita ve üç farklı ırktan oluşan karakterler bulunur. Güneşin insanları hariharanlar, Kudretli Elfler ve Onurlu Nauian’ lar yer alır. Oynamaktan keyif duyabileceğiniz bir metin2 tarzı oyunu diyebiliriz. Oyuna üye olmak için tıklayın.

Drakensang

Metin2 Benzeri Oyunlar

Çok oyunculu rol yapma oyunu tutkunları için Drakensang, Metin2 den bıkanlar için iyi bir tercih olabilir. Kaliteli görsel efektleri olan ve grafikleri oldukça başarılı olan oyunda, toplamda birbirlerine eşit dört sınıf bulunmaktadır. Harita üzerinde birbirinden farklı ve ilginç yaratıklarla mücadele verip, envanterinize topladığınız ekipmanları rakiplerinizden daha üstün ve başarılı olabilmek için geliştirip kullanabilirsiniz. Oyuna üye olmak için tıklayın.

Neverwinter

Metin2 Benzeri Oyunlar

Oynaması tamamen ücretsiz alternatif olabilecek oyunlardan biri de Neverwinter’ dir. Ayrıca oyunu bilgisayar dışında Xbox 360 konsolları üzerinden de oynamanız mümkündür. En iyi pvp oyunlar arayanlar için kesinlikle oynamanız gereken bir yapıt olduğu kesin. Toplamda birbirinden farklı 6 ırk bulunur. Elf, Half – Elf, Dwarf, Tiefling, Human ve Drow’ dur. Metin2 benzeri en iyi oyunlar içinde tavsiye edilebilecek kaliteli bir oyundur. Oyuna üye olmak için tıklayın.

Blade And Souls

Metin2 Benzeri Oyunlar

Son olarak listemizde Blade And Souls yer alıyor. 2014 yılında piyasaya sunulan oydur ve dört ırk, yedi sınıftan oluşmaktadır. Çok oyunculu rol yapma oyunları tutkunları için denemesi gereken oyunlardan biridir. Ayrıca oyun Unreal Engine 3 Grafikleri ile geliştirilmiş ve oyuncuların beğenisine sunulmuştur. Birbirinden farklı Metin2 tarzı en iyi oyunları sizlere önermeye çalıştık umarım sıkılıp yeni oyun arayan dostlarımız için memnun edecek oyunlar önerebilmişizdir. Oyuna üye olmak için tıklayın.

Yorum Yap

Yorum Yap