İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. En İyi 5 Dedektör Önerisi
Trendlerdeki Yazı

En İyi 5 Dedektör Önerisi

Define ve hobi amaçlı kullanılan bu cihazlar, kimisinin zengin olma hayalini süslerken kimisi içinde değişik heyecan arayanlar için olmassa olmazlardandır.

pulsedive-pointer-at-the-table-1

Günümüzde çok çeşitli alanlarda kullanım amacına sahip elektronik cihazlardan olan dedektörler’den sizin için en iyi ilk 5 tanesini bu yazımızda sıraladık.

Define ve hobi amaçlı kullanılan bu cihazlar, kimisinin zengin olma hayalini süslerken kimisi içinde değişik heyecan arayanlar için olmassa olmazlardandır. Define aramak için bir çok dedektör çeşidi vardır, bu yazımızda define meraklıları için en iyi performans ve fiyat olarak en iyi metal dedektörleri olan 5 tanesini sıraladık. Hadi vakit kaybetmeden listemize bir göz atalım.

1. Invenio Pro

Fiyat: 39.900 TL

Invenio, metal dedektör sektöründeki bir hayalin gerçeğe dönüşmesinde atılmış devrim yaratıcı ilk ve tek adımdır. Yapay Sinir Ağı, uyarlanır öğrenme algoritmaları kullanarak, cihazın çok daha iyi şekiller çıkartmasını ve derinlik bilgisi vermesini sağlar nvenio ile bulabileceğiniz hedefler: Derindeki büyük hazineler, tek paralar, metalden yapılmış eski eserler, zemin farklılıkları / yer altındaki mağara, tünel gibi boşluklar… Kısacası toprak altında aradığınız her şey. Diğer dedektörlerin tespit edemediği derinlerdeki hazineleri siz keşfedin.

2. Anfibio Multi

Fiyat: 5.990 TL

Tüm yeni özellikleri ve sağlamlığı ile, ister parkta, ister açık arazide, isterseniz de kumsalda olun, Anfibio en iyi dostunuz olacak. Her yönden toz girişine karşı korumalı ve 5 metreye kadar su geçirmez. Sadece aradığınız hedefleri bulun ve istemediğiniz metalleri kazmak için zaman harcamayın. Kuru kum, ıslak kum ve su altında çok stabil çalışma. Ekstra Yeraltı Derinliği – Toprak şartları yüzünden maskelenmiş veya sınır derinlikteki hedefleri tespit edin.

3. Multi Kruzer

Fiyat: 4.950 TL

Multi Kruzer sağlam ve su geçirmez tasarımının yanı sıra maksimum performans ve derinliği ile daha önceden taranmış sahaları tekrar canlandıracak. Plajda mı arama yapıyorsunuz? Kruzer’ın yeni geliştirilmiş plaj modu ıslak tuzlu kumda ve su altında da çok stabil bir kullanım sunar. Kruzer bir hedef bulduğunda titreşim ile uyarır! Hem su altı kullanım için hem de işitme engelli kullanıcılar için ideal.

4. PulseDive 2’si 1 Arada Set

Fiyat: 1.325 TL

İster profesyonel bir dalgıç, ister tatilci, isterseniz de sadece karada veya su altında arama yapmayı seven bir dedektör kullanıcısı olun, PulseDive ikisi bir arada set bu sene dedektörleriniz arasına ekleyebileceğiniz en benzersiz ürün olacak! Bu yenilikçi tasarım, birkaç saniyede cihazın Pinpointer’dan Scuba Dedektörüne veya tam tersine hızlı bir şekilde dönüştürülmesini sağlar. 60 metreye kadar su geçirmez.

5. PulseDive Pointer

Fiyat: 825 TL

İster profesyonel bir dalgıç, ister tatilci, ister sadece karada veya su altında arama yapmayı seven bir dedektör kullanıcısı olun, PulseDive Pointer metal arama deneyiminizi zenginleştirecek benzersiz özellikler sunacaktır. Bu yenilikçi tasarım, birkaç saniyede cihazın Pinpointer’dan Scuba Dedektörüne veya tam tersine hızlı bir şekilde dönüştürülmesini sağlar. 60 metreye kadar su geçirmez.Bu güçlü teknoloji sayesinde cihaz tuzlu suda veya her türlü toprakta sorunsuz çalışır.

İlginizi çekebilir!

Metal dedektörü nasıl çalışır? Dedektör Çeşitleri neler?
Yorum Yap

Yorum Yap