İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. Oyuncular için en iyi PC Hızlandırma Programları 2020
Trendlerdeki Yazı

Oyuncular için en iyi PC Hızlandırma Programları 2020

hiz-göstergesi-hata

Sisteminizin yetersiz kaldığı zamanlarda, ilaç gibi gelecek PC hızlandırma programları neredeyse tüm bilgisayar kullanıcılarının dikkatini çekmekte. Kim bilgisayarının 3-4 kat daha fazla hızlı çalışmasını istemez ki ? Uzun süreli kullanım sonucu ve yoğun indirmelere maruz kalan bilgisayarlar artık nefes alamaz hale gelmekte artık Windows’un optimize hale gelmesi gerekmektedir. Bizde bilgisayarlarınızı biraz daha rahatlata bilmek için en iyi PC hızlandırma programları neler sizlere tavsiyede bulunacağız.

Zamanla yüklediğiniz uygulama, dosya vs. indirmelerin devamında eksik silme işlemi sonrasında meydana gelen gözden kaçırdığınız gereksiz yığılmalar  birleştirilmesi beklenen diskler ve arka planda çalışmakta olan önemsiz uygulamalar zaman geçtikçe bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olur. Bu tür sorunlarla karşı karşıya kaldıysanız eğer sizlere önereceğimiz uygulamalar bu sorunlardan kurtulup bilgisayarınıza rahat nefes aldıracaktır.

Razer Cortex

Listemize Razer Cortex ile başlamamızın sebebi oyun oynayan kullanıcıların seveceği bir program olması. Razer Cortex ile kafanız karışmadan kolay yoldan, iyi seviyede oyun performansı ve sistem performansını elde edebileceğiniz deneyim imkanı sunmakta. Üreticilerin iddiasına göre Razer Cortex ile Oyun dahil tüm sistemin artık rahat nefes alabileceğini savunmakta.

Wise Game Booster

Oyun deneyiminizi arttırmak için tasarlanan Wise Games Booster, Sistem ayarlarınızı optimize hale getirir ve işe yaramaz programları kapatır. Tek bir tuşla tüm gereksiz işinize yaramayan programların kapanmasına yardım eder. Bu sayede sisteminizin sadece oyun için çaba sarf etmesine yardımcı olur. Bu tarz programlardan tabi ki de çok şey beklememek lazım ama bilgisayarınıza bir tık daha iyi performans sağlamak için işe yararlar.

Smart Game Booster

Smart Game Booster’ de size önerebileceğimiz programlardan biridir. Bu program sayesinde Windows servislerini offline hale getirebilir, arka plan uygulamalarını kapatabilirsiniz. Manuel olarak uğraşmaktansa bu program sayesinde bir tıklama ile tüm gereksiz açık kalan arka plan uygulamalarını kapatıp bilgisayarınızın kasma donma sorunlarını en aza indirebilirsiniz.

IOBit Game Assistant

Listemizin son öneri programı IOBit Game Assistant. Uygulama geliştiricileri tam koruma ve optimizasyon garantisi vermektedirler. İşlevini yitirmiş kayıt dosyaları, ve silme işlemi yapıldıktan sonra kopyası halen PC’ de kalmış dosyaların temizlemesine yaramaktadır. Ayrıca Bilgisayarınız sistemin belirlediği tehlikeli sıcaklık seviyesine geldiği anda uyarı verir ve sizi bilgilendirir. Bunların yanında fan, ekran kartı gibi birleşen’leri de takip edip optimize hale getirmeye yardım etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap