1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. Mutlaka Oynanması Gereken 10 Ücretsiz Mobil Oyun

Mutlaka Oynanması Gereken 10 Ücretsiz Mobil Oyun

5ce039d9d3806c242cb5c5e2

Teknolojinin gelişmesiyle artık kullanıcılar telefonlarından oyun oynayabilmekteler. Bu yazımızda telefonlarınızdan oynayabileceğiniz en iyi 10 ücretiz mobil oyun tavsiyesi veriyoruz.

 1. Clash Of Clans:

Clash Of Clans ülkemizde  çok ilgi görmüş ve hala da ilgi gören kişileri bol olan ve kitleside çok olan bir strateji oyunudur. Oyunda bir 2D köy bulunur ve bu köylerin içinde geliştirme yoluyla savaş karakterleri, binalar ve birsürü şeyler vardır. Mutlaka oynamadıysanız 1 kere oynayın.

    2. Mobile Legends Bang Bang:

‘LOL’ oyunun telefon versiyonudur. Sadece oyun yapımcısı farklı olup,oyunu birbirinden ayırmak güçtür.

    3. Zooba:

Oyunda hayvanlar vardır. bu hayvanlar savaş karakterleri olarak bulunur. Geliştirilir ve belirli bir harita üzerinde oynarsınız. Mutlaka oynayın.

    4. Clash Royale:

Savaş kartları üzerine oluşturulmuş bu oyun grafik bakımından çok iyi diyebiliriz. Karşılıklı 1vs1 2vs2 olarak canlı kişilerle oynanmaktadır. Efsane bir oyundur, mutlaka indirip oynayın.

    5. Archero:

2D dünyasında çağ atlamış grafikleri olan bu oyunda bölümler, silah envanterleri vardır. Oyun canavar öldürmek üzerine kurulmuştur. Mutlaka oynayın.

    6. Wild Rift:

 İlk sırada ‘LOL’ den bahsetmiştimya şimdi ekleyeyim. Bu oyun ‘LOL’ ün kendi oyunudur. Karakterlerine kadar aynı olan bu oyun efsaneleşmiştir. Mutlaka oynayın.

    7. Pubg Mobile:

Bilmeyeniniz yoktur bu oyunu yinede eklemek istedik. Oyunda birkaç harita bulunur. Bu haritalarda bir yere atlarsınız ve silahlar zırhlar toplarsınız. Diğer online olan kişiler ile savaşırsınız. Hala indirmediyseniz mutlaka indirip oynayın.

    8. Chess Rush:

Bir satranç oyunudur fakat oynanışı oynun gibi değildir. Bu oyun içinde bir sürü karakter vardır. karakterleri seçerek karşı taraftaki rakipleri stratejiniz ile alt edersiniz. Mutlaka ama mutlaka oynayın.

    9. Kafa Topu 2:

 Yapımcısı bir Türk şirketi olup oynanma rekorları kırmış bir şaheserdir. 2D olmasına karşın efsane grefikleri sayesinde oynanan bir oyundur. Futbol oyunudur. Karşı karşıya oynarsınız sadece kale siz ve karşı taraf vardır. Mutlaka indirip oynayın.

    10. 8 Ball Pool:

Kendinizi gerçek bir bilardo oynar gibi hissedeceksiniz. Oyun topun nereye gideceğini dahil gösteren ayrıntılar içerir. Ayrıcalıklı olan bilardo sopalarını geliştirmekten tutun oyun içi sopa kasaları bile var. Mutlaka indirilmesi ve oynanması gereken oyunlardan birisidir.

Yorum Yap

Yorum Yap