İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Öneri ve Tavsiye
  3. Android İçin En İyi 5 Yaşam Simülatörü Oyunu
Trendlerdeki Yazı

Android İçin En İyi 5 Yaşam Simülatörü Oyunu

Kişinin kendi zevkine göre büyük ölçüde değişebilir. Örneğin The Sims klasik bir yaşam simülatörüdür. Android' de oynayabileğiniz bir çok oyun vardır. İşte en iyi yaşam simülatör oyunları listesi.

sims-4

Yaşam simülatör oyunları oyun severler’in en çok oynadığı oyun türündendir. Genellikle birisinin veya bir şeyin tüm yaşamını kontrol ettiğiniz oyunlardır. Kişinin kendi zevkine göre büyük ölçüde değişebilir. Örneğin The Sims klasik bir yaşam simülatörüdür. Android’ de oynayabileğiniz bir çok oyun vardır. İşte en iyi yaşam simülatör oyunları listesi.

Animal Crossing: Pocket Camp

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Pocket Camp, Nintendo’nun en büyük özelliklerinden biridir ve bir yaşam sim için gereksinimlerin çoğunu karşılar. Oyun sizi ıssız bir adaya bırakır ve orada kendi küçük alanınızı yaratırsınız. Oyuncular istedikleri şekilde kamp alanlarını tasarlayabilir, çeşitli eşyalar toplayabilir, çeşitli şeyler hazırlayabilir ve 1.000’den fazla mobilya, giysi ve diğer aksesuarları toplayabilir.

AltLife

Fiyat: Oynaması ücretsiz

AltLife, türün tanımıyla tam bir yaşam simülatörüdür. Hayata bir bebek olarak başlıyorsunuz ve yetişkinlik ve ölüm boyunca yolunuza devam ediyorsunuz. Oyuncular kariyer, ilişkiler, etkinlikler ve diğer çeşitli şeyleri seçerler. Çocuklarınız, torunlarınız ve diğer her türlü şeyiniz bile olabilir. 

BitLife

Fiyat: Oynaması ücretsiz

BitLife, AltLife’ın en büyük rakibi ve iki oyun da benzer şekilde oynuyor. Karakteriniz doğuyor, yaşıyor, büyüyor, kararlar veriyor ve sonunda ölüyor. Klasik kolej, kariyer ve evlilik yoluna gidebilir veya bir suç hayatına inebilirsiniz. Seçim senin. Bu, AltLife’a benzer bir metin stili oyunudur, bu nedenle her şey grafik olmadan metin formatında gerçekleşir. Bununla birlikte, en iyileri arasında sallanan bir yaşam simülatörü elde edersiniz. Yine de bazı hatalar var ve bazen rahatsız edici olabilir.

From Zero to Hero: Cityman

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Cityman bir hayat simidir, ancak yalnızca yetişkinlikte gerçekleşir. Oyuncular parasız neredeyse evsiz bir adam olarak başlar ve onu başarıya geri getirmek zorundadır. Adam işe girerek, biraz para kazanarak ve gardırop seçimi gibi şeyleri geliştirerek işe başlar. Ayrıca evsiz dostunuzu üniversiteye gönderebilir, borsada işlem yapabilir ve para kazanmak için başka şeyler yapabilirsiniz. Birçok insan gibi ölüme kadar yaşamdan gitmez, ancak yaşamın belirli bir kısmına odaklanması, ona bu alanda biraz daha ayrıntılı bir ayrıntı verir.

Godus

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Godus ilginç bir oyundur. Sadece bir kişiyle belirli bir hayatı yaşamıyorsunuz. Bunun yerine, bir tanrının hayatını yaşarsınız. Oyun, kendini geliştirmeye çalışan küçük bir toplumla başlar ve formda gördüğünüz gibi ilerlemeye yardımcı olabilir veya engelleyebilirsiniz. Seçeneklerden bazıları arasında doğal afetler, vatandaşların çeşitli konutlar inşa etmelerine yardımcı olma veya mucizeler yapma yer alıyor. İşiniz bittiğinde, medeniyeti silebilir ve bir gün diyebilirsiniz. Bu iniş ve çıkışlar var, ancak genel olarak sağlam bir başlık.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.