1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Free Fire’da Groza nerede bulunur?
Trendlerdeki Yazı

Free Fire’da Groza nerede bulunur?

indir

Oyundaki en etkili silahların başında gelen Groza, vuruş başına önemli hasar ve ateş oranı yüksek en iyi saldırı tüfeklerindendir. Bu makalemizde oyunculara Groza saldırı tüfeği nerede bulabilirler bu konu hakkında yardımcı olacağız.

Free Fire, dünya genelinde oynanan popüler bir battle royale oyunudur. Kaliteli görsel içeriği ile kendi alanında en çok oynanan oyunlardan birisi haline geldi. Oyun çeşitli ülkelerde kendine espor sahnesi edinmiştir.

Oyun düşük kaliteli mobil cihazlarda çalışması, Free Fire dünya çapında en çok indirilen battle royale oyunlarından birisi olmasına neden olmuştur. Oyun şuanda Google Play Store’da 500 milyondan fazla indirilmeye sahip oyun olarak yoluna devam ediyor.

Oyunda bir oyuncu düşman oyuncuları saf dışı bırakmak için Free Fire’daki çeşitli silahlar arasından seçim yaparlar. Oyunda saldırı tüfekleri, büyük hasarları ve isabetli atışları nedeniyle daha fazla tercih ediliyor. Bu silahların en etkilisi saldırı tüfeği Groza tüfeğidir. Sizde Groza tüfeği nasıl alınır merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre!

Bu makalemizde oyunculara Groza saldırı tüfeği nerede bulabileceklerini anlatıyoruz.

Free Fire’da Groza Nerede ?

Groza saldırı tüfeği nerede

Groza, Free Fire’daki kuşkusuz en iyi saldırı tüfeklerinden birisi. Vuruş başına önemli hasar ve en iyi atış hızı sunar oyunculara. Groza oyunda orta ve uzun menzilli çatışmalarda da kullanılabiliyor olması artı avantaj sağlıyor. Oyuncular Groza saldırı tüfeğini airdroplardan ve ikmal haritalarından elde edebilirler. Silah oyunda oyuncular için açık ganimetlerde mevcut değildir. Groza silahı yoğun maç saatlerinde airdrop olmadan ganimetlerde alabilirler.

Bu harika silahı bir airdropu açamıyorsanız, Groza’ya sahip olan bir düşman oyuncuyu öldürerek elde edebilirsiniz. Bu silah çok iyi ve sahip olabilirseniz oyundaki mutlak favori siz olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap