İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun haberleri ve yardım
 3. Valorant Skin İade Nasıl Yapılır?

Valorant Skin İade Nasıl Yapılır?

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/06/valorant-skin.jpg

Valorant, 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak satışa çıkarılan, ücretsiz olarak 2 Haziran 2020’de ise piyasaya dağıtılan, Riot Games tarafından yapılmış olan birinci şahıs taktiksel bir oyundur. Son zamanlarda e- sporcuların tamamının gözdesi haline gelmiş oyun, bütün oyuncularına bekleneni sunmuştur. Dünya üzerinde yaklaşık 3 milyon oyuncu sayısına ulaşmıştır. Piyasanın adeta en üst basamaklarına tırmanmış,  rakibi olduğu bütün oyunları es geçmiş bir oyundur. Oyunun içinde bulunan Valorant Points (VP) adı verilen sanal para birimi ile skin, ajan silah kostümü alınabilir. Özel, üstün, ihtişamlı, ultra ve seçkin olmak üzere 5 adet farklı silah kaplaması (skin) türü bulunur. Alınan bu skinler iade de edilebilir. Ancak Valorant skin iade talebi ile ilgili gerekli şartlar vardır. İade edilebilen ürünlerin yanı sıra iade edilemeyen ürünler de bulunmaktadır.

Valorant İade Edilen ve Edilemeyen Ürünler

İadesi Olan Ürünler

 • VP Valorant point
 • Silah Skinleri (Bu skinlerikullandıktan sonra iade etmek mümkün değildir.)

İade Edilemeyen Ürünler

 • Seçkin savaş biletleri
 • Seçkin savaş biletleri seviyeleri
 • Karakter kontratı seviyeleri
 • Silah Skinleri Seviyeleri
 • Paketler
 • Radyanit Puanları

Valorant Skin İade Nasıl Yapılır?

14 gün içinde iade edilebilir içerikler listesinde yer alan kullanılmamış tüm içeriklerin iadelerini, yasalarla ilgili aksi bir durum olmadığı sürece kabul edilir. İade işlemi başlatılan içerikler hesaptan kaldırılır.

Valorant Nasıl Oynanır?

Diğer çoğu oyunlarda da olduğu gibi “w, a, s, d” tuşları ile hareket ediliyor.  Diğer birinci şahıs  taktiksel oyunlardan farkı, her karakterin farklı özellikleri olmasıdır. Öyle olması da oyunculara müthiş keyif sağlamaktadır. Tuşlarda kullanacağınız özellikleri oyunun başında alıyorsunuz. Tuş kombinasyonları ise “q, e, x, c” tuşlarıdır. Her karakterin kendine has özel yetenekleri bulunduğu için mutlaka daha öncesinde bot adı verilen yapay zeka ile oynamanız tavsiye edilir.

Yorum Yap

Yorum Yap