İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Oyun Haberleri
 3. PUBG Mobile Bedava UC ve Skin
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Bedava UC ve Skin

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/11/PUBG-Mobile-bedava-uc.jpg

Oyun meydanın da kendini göstermek ve diğer oyuncular dan farklı bir görünüm kazanmak için oyuncuların kullandığı yöntem skin ve UC satın almak oluyor. Peki, PUBG Mobile bedava UC ve skin nasıl alınır? Bedava PUBG Mobile skini almak mümkün müdür?

Öncelikle belirtmeliyiz ki PUBG Mobile hilelere karşı oldukça güçlü bir sistem ile konuyor. Söz konusu durum oyuncuların para karşılığında sahip olabilecek gereçler olduğunda, hile kullanılması ile süresiz ban gibi ihtimallerle karşılaşması oluyor. Bu hilelerden uzak durmanız ve PUBG Mobile bedava UC ve skin 2022 hakkında detaylı araştırma yapmanız gereklidir.

PUBG Mobile Bedava UC ve Skin

PUBG Mobile bedava UC hemen hemen her PUBG oyuncusunun hayali. Bu gereçlere ücretsiz şekilde sahip olmak için başvurabileceğiniz yöntemlerden pek azı güvenlidir. Hesabınızı yabancı kişilere kaptırmanız ve emeğinizin aniden silinmesi risklerini göz önüne alıyorsanız, resmi sayfaların yayınladıkları kodların dışında; üçüncü parti yazılımlar kullanarak bu UC ve skinlere erişim sağlayabilirsiniz.

PUBG Mobile, oyuncuları için 2022 yılında da pek çok etkinlik ve ücretsiz kod dağıtımı düzenliyor. Bunun yanın da battlepass üzerindeki görevleri tamamlayarak pek çok farklı skin ve UC’ye erişim sağlama imkanı sizlere sunuluyor. 2022 yılı kodlar henüz yayınlanmamış olsa da, sizler için 2021 yılının en çok kullanılan kodları araştırdık.

2021 PUBG Mobile Ücretsiz Skin Kodları

 • DKJU10GTDSM
 • BBKRZBZBF10   
 • BBKVZBZ8FW   
 • MİDASBUY    
 • BBKTZEZET8      
 • TIFZBJZWMN          
 • TIFZQZANGC
 • 89DFNIO453
 • 7FJH4WLDS3
 • 7GDM092653

Belirtmiş olduğumuz kodları kullanarak güvenli biçimde ücretsiz içeriklere sahip olabilirsiniz. Bazı kodlar, etkinlik süresince geçerliliğini korumaktadır. Süresi geçmiş kodları ilgili adrese girmeniz durumunda ödüllere sahip olamazsınız. Bizleri takip ederek sizlere vereceğimiz güncel kodları kullanmanız gereklidir. PUBG Mobile güncel kodlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızı takip etmeyi unutmayın. Kim bilir, belki de 2022 yılının en renkli ve gösterişli karakterine sahip olma fırsatını yakalarsın. Savaş meydanında iyi şanslar savaşçı! Güncel oyun haberlerine ve yardım konularına bizleri takip ederek ulaşabilirsiniz ve yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pubg Mobile Bedava UC kodları 2021 okumak için tıkla.

Yorum Yap

Yorum Yap