İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile New Era 1.0: Karakter iyileştirmeleri, yükseltilmiş grafikler, yeni lobi, kullanıcı arayüzü ve yeni özellikler
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile New Era 1.0: Karakter iyileştirmeleri, yükseltilmiş grafikler, yeni lobi, kullanıcı arayüzü ve yeni özellikler

pubg1-1

PUBG Mobile geliştiricileri sonunda beklenen sürüm olan 1.0 ile ilgili açıklama yaptı. Sürüm yakında piyasaya sürülecek ve oyun içinde pek çok yeni iyileştirme ve düzenlemeyi yanında getirecek .

Birçok sosyal medya hesaplarından PUBG Mobile, oyuncularına 24 Ağustosta oyunun yeni sürümü hakkında davet eden bir gönderi paylaştı. Oyun geliştiricileri fazla detay vermedi konu hakkında.

Paylaşımların ardından kısa bir süre sonra kullanıcılar arasında büyük bir ses getirdi. Google Play Store’da başlık simgesinin değişmesi, Erangel 2.0 haritası hakkında bazı dedikoduları dahada yoğunlaştırdı.

Artık oyuncular gelen duyuru sonrası bekleyişleri sona erdi. PUBG Mobile sürüm 1.0 çok kısa süre sonra piyasaya sürülecek ve yeni özellikler ve deneyimler kullanıcıları bekliyor.

PUBG Mobile sürüm 1.0 çok yakında yayınlanacak

Yapılan duyuruda şunlar belirtildi:

“Oyuncularımıza en yeni ve en büyük deneyimi, ACE’nin Ötesinde getiriyoruz! Bugün, PUBG Mobile’ın yakında 1.0 sürümünü yayınlayacağını herkese duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu sürümde, aşağıdakiler gibi birçok yükseltme uyguladık: Yeni Teknoloji, Yeni UX ve Yeni Çağ için yeni oyun. “

PUBG Mobile’da karakter iyileştirmeleri

Ortamdaki iyileştirmeler ve lobi sahnesi ışığı dahil olmak üzere birçok karakterlerde çeşitli iyileştirmeler yeni sürüm ile oyuna eklenecek.

Oyun içi grafikler ve ortamlar güncellendi

Yeni sürüm ile daha zarif ve dikkat çekici grafikleri yanında getirecek. Işık sistemi ve gölgeler daha belirgin olacak ve gerçek hayata yakın bir oyun deneyimi yaşayacak oyuncular. Paraşüt ile atlama gibi oyunun temel özelliklerinden olan battle royale deneyimini gerçekçi yaşamanız için geliştirildi.

Yeni düzen ve kullanıcı arayüzü

PUBG Mobile’da daha hızlı bir etkileşim ve oyun içinde hızlı gezinme için özelleştirildi. Oyuncular isterlerse kendi düzenlerini özelleştirebilecek.

Yapılan son açıklama ise:

“Uzun zamandır beklenen bir sürpriz yakında gelecek! Ama şimdilik bunu bir sır olarak bırakıp 8 Eylül’de herkesi giriş yapmaya davet edeceğiz.”

Yorum Yap

Yorum Yap