1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. FM 2021’de Oynayabileceğiniz En İyi Takımlar Rehberi
Trendlerdeki Yazı

FM 2021’de Oynayabileceğiniz En İyi Takımlar Rehberi

epic-games-fm21-ve-steam-football-manager-2021-indirme-bilgileri

Oyuna ilk başladığımız zaman FM 2021’de yönetebilecek doğru takımı seçmek sizi zorlayabilir. Football Manager 2021 En İyi Takımlar neler? Ve Sorunsuz FM 2021 keyfini çıkarabilmemiz için size en iyi takımlardan oluşan öneriler sunacağız. Ayrıca bu takımların sürekli popüler takımlar olmadığının da bilgisini not edelim.

FM 2021 Yönetilecek En iyi Takımlar

Football Manager 2021 rehberi, her takımın temel özelliklerini size paylaşarak yönetmek için mükemmel takımı seçmenize yardımcı olacağız. FM 2021’de yönetim deneyiminizi geliştirmek garanti edilen en iyi takımları size sunmuş olacağız.

Red Bull Bragantino

Red Bull Bragantino heyecan verici bir kuruluş. Harika oyunculardan oluşan bir lig ile bu ekip size en iyi yönetim deneyimini sunabilir. İyi düşünülmüş bir strateji ve felsefeyle, Red Bull modeli ümit verici bir oyun deneyimini size yaşatabilir. Burada İlk hedefiniz Serie A’ yı kazanmak olmalı. Bundan sonra,  göreviniz bazı şampiyon ligleri kazanarak doğru tempoyu sürdürür olmak ve  Red Bull Bragantino takımını istenilen seviyeye çıkarmak olacak.

Barrow

Halk arasında Barrowcelona olarak bilinen bu takım, tasarruf etmeyi düşünmeniz gereken en ilginç İngiliz kulüplerinden biridir. Bu takımın sunabileceği çok şey var. Barrow, sayılar açısından sahada sağlam bir derinliğe sahiptir. Takım, yönetici Ian Evatt In Bolton’a katılmak için ayrılmasının ardından zorlu bir dönemden geçiyor. Yönetilmesi zor olsa da, üstesinden gelebileceğiniz mücadeleci bir takımdır..

Ana hedefiniz takımınızın İngiliz futbol piramidine tırmanmasına ve zirveye ulaşmasına yardımcı olmak olmalıdır.

AZ Alkmaar

Birkaç lig şampiyonluğunun kazananları ve UEFA Avrupa Ligi Kupası’nın ikincisi olan bu az bilinen takım, sizin için heyecan verici bir seçim olabilir.

Üç büyük takımdan biri olmasa da, diğer seçenekler arasında zorlayıcı bir avantajı var. AZ Alkmaar  açılış tasarrufunuz olarak seçmenizin nedeni, mükemmel genç işe alımıdır. AZ Alkmaar, ligdeki en iyiler arasında olduğu için genç oyuncu alımı için övgü alıyor.

Takımın yöneticisi olarak, bu faktörü kullanmalı ve takımınızın zirveye ulaşmak için potansiyelini kullanmalısınız.

Bu takım, önümüzdeki yıllarda PSV, Feyenoord ve Ajax gibi rakipleri tutarlı bir şekilde tehdit edebilir. AZ gibi fantastik genç işe alımları ile Eredivisie’ i kolayca kazanabilirsiniz.

Bodø / Glimt

Bodø / Glimt, açılış tasarrufunuz için seçebileceğiniz en iyi İskandinav takımlarından biridir. Jans Petter Hauge ve Patrick Berg gibi olağanüstü genç adaylara sahip olan bu takım, bu yılın en heyecan verici takımlarından biri. Bodø / Glimt şu anda Norveç birinci liginin veya Eliteserien In önemli bir farkla zirvesinde yer alıyor. Bodø / Glimt gibi bir ekiple, Avrupa’daki diğer zorlu rakipler arasında kolayca rekabet edebilirsiniz. Kazanan lig 1.57 milyon Pound ile ödüllendirilir ve ayrıca Şampiyonlar Yolu Eleme Turunda ECC ye girebilirler. Bodø / Glimt gibi harika bir ekiple, grup aşamasını kolayca geçebilirsiniz. Bodø / Glimt, böylesine zorlu bir hedefe ulaşabilen tek İskandinav takımıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap