İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Pubg Redeem Code 2022
Trendlerdeki Yazı

Pubg Redeem Code 2022

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/12/reedem-code.jpg

PUBG redeem code uygulaması, PUBG Mobile oyuncuları tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Özellikle oyundan hediye almak isteyen kullanıcılar, internetteki kod sistemlerini sürekli takip etmektedirler. Peki, nedir bu çok konuşulan PUBG Mobile reedem code?

PUBG redeem code, oyun içerisinde birçok item ve kıyafet kazanabilmek için kullanılmakta olan bir promosyondur. Bu kodlar, internet siteleri aracılığıyla çekiliş yoluyla verilmektedir. Ayrıca kodlar, PUBG Mobile platformunun gerçekleştirdiği organizasyonlarla da dağıtılabilmektedir. Bu kodlar sayesinde oyun içerisinde kendinize ait itemler ve kostümler oluşturabilirsiniz. Ayrıca reedem kodlar sayesinde hiçbir ürüne para harcamanıza da gerek kalmamaktadır.

PUBG Mobile Redeem Kodu Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile reedem kodu nedir sorusunun yanı sıra kodların nasıl kullanılması gerektiği de sıklıkla sorulmaktadır. Bu kodların kullanılması, oldukça basit adımlar dayanmaktadır. Biz de sizler için kodları nasıl kullanmanız gerektiğini maddeler halinde sıraladık.

  • Öncelikle PUBG Mobile platformunun resmi merkezini açmanız gerekmektedir.
  • Daha sonra karşınıza çıkan ilk boşluğa karakter simgenizin yanında ve ekranın sol köşesinde bulabileceğiniz hesap karakter kimliğinizi doldurmanız gerekmektedir.
  • Üçüncü boşluğa ise karakter kimlik numaranızı yazmanız şarttır.
  • Dördüncü boşluk, kullanım kodu ile doldurulmalıdır.
  • Son boşluğa doğrulama kodunu yazmanız gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla ‘’Kullan’’ kodu görmüyorsanız ‘’Yenile’’ tuşlarına basın.
  • Oyun ekranını telefonunuzda açın ve ödülleri mail hesabınız üzerinden kontrol edin.

PUBG Mobile Reedem Kodu Ücretsiz Mi?

PUBG Mobile oyuncuları, reedem kodlarının nasıl kullanıldığını merak etmenin yanı sıra ücretsiz olup olmadıklarını da sürekli araştırmaktadırlar. Reedem kodları, tamamen PUBG Mobile platformu tarafından oyunculara jest olarak dağıtıldığı için ücretsiz oldukları bilinmektedir. Kullanıcılar, redeem kodları için hiçbir ücret ödememektedirler.

Fakat bu durum, kaliteli ve kendini kanıtlamış sitelerden satın aldığınız zaman geçerlidir. Eğer bilinmeyen sitelerden PUBG Mobile redeem kodları alırsanız tarafınızdan ücret talep edilme şansı da bulunmaktadır.

Biz de sizler için tamamen ücretsiz ve güvenilir olan PUBG Mobile Redeem kodlarını derledik. Bu kodlar, sizlerin oyun içi envanterleri ücretsiz olarak almanıza olanak tanımaktadır. Siz de bahsettiğimiz adımları uygulayarak PUBG Mobile redeem kodlarını ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz

Yorum Yap

Yorum Yap