İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Free Fire Star General’s Backpack kodları
Trendlerdeki Yazı

Free Fire Star General’s Backpack kodları

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/04/73b8c-16177065065534-800-e1617730853569.jpg

Free Fire, geliştiricileri oyuncular için belirli aralıklarla bazı kodlar yayınlarlar. Bu kodlar çeşitli harf ve sayıdan oluşur. Kullanılmamış bir kod aldıktan sonra bu kodlarla silah kasaları, görünümler, ifadeler ve daha fazlasına erişebilirsin. Oyunda kazanabileceğin özel görünümlü sırt çantası için kullanabileceğin kod bu yazımız da.

Free Fire Star General’s Backpack kodu ulaşmak için yazımızı okumaya devam edin.

Kodu Kullanın: FF65HAZ8KG8H

Ödül: Star General’s Backpack

Yukarıdaki kodu hızlı bir şekilde kullanmalısınız.

Yukarıdaki kod bazı sunucularda çalışmayabilir. Kullanmaya çalıştığınızda Kullanılamadı, bu kod bölgenizde kullanılamaz hatası ile karşılaşabilirsiniz.

Free Fire Kod Nasıl Kullanılır?

Free Fire’da kodları kullanmak oldukça basit bir işlemdir. Oyuncular kodları kullanmak ve ödülleri almak için aşağıdaki adımları takip edebilir.

  1. Adım: Oyuncular öncelikle kodları kullanacakları Free Fire sitesine gitmeliler. Verdiğimiz linke tıklayarak resmi siteye gidebilirsiniz. Web sitesi: Buraya tıklayın.
  2. Adım: Daha sonra, giriş yöntemlerinden birini kullanarak oturum açın. Facebook, VK, Google, Apple Kimliği, Huawei Kimliği veya Twitte, hesabınız yok ise bu kodları kullanamazsınız.
  3. Adım: Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, kodu gerekli alana girdikten sonra onay düğmesine basın.
  4. Adım: İşlem başarılı olduktan sonra ödüller 24 saat içinde oyuncuların hesaplarına gönderilecektir.

Kodu kullanırken, kod geçersiz veya kullanılmış şeklinde bir hata ile karşılaşılırsa, muhtemelen süresi dolduğu yada başka biri tarafından kullanıldığı için artık kullanılamayacağı anlamına gelir. Sayfamızı takip ederek yeni kodlar geldiğinde daha hızlı olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap