İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Null Brawl 42.333
Trendlerdeki Yazı

Null Brawl 42.333

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/03/nulls-brawl-42.333.jpg

Null Brawl 42.333 oyunu Android için geliştirilmiş oyunlar arasında yer almaktadır. Sürekli güncellendiğinden kullanıcılar en son sürümleri indirerek oyuna dahil olabilmektedir. Null Brawl 42.333 on birinci sezon olarak adlandırılabilir. Yeni sezonla birlikte oyuna Eve adında karakterde eklenmiş bulunmaktadır. Bu sebeple Null Brawl Eve adıyla da anılabilmektedir. Oyunun yenilenmesi ile birlikte farklılıklarda oluşmaktadır.  Null Brawl yepyeni görünümü ile oyun severlerin dikkatini çekmektedir.  Animasyon tadında olan bu savaş oyunu birçok kişinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Alışılmışın dışında görsel grafikleri olan bu oyun savaş kavramından uzak cıvıl cıvıl tasarlanmıştır. Oyunda yeni karakterlerin varlığı oyuncularda merak uyandırmaktadır. Buzz, Eva, Griff son sürümle eklenen yepyeni karakterlerdir.

Null Brawl Oyunu Son Sürüm

Null Brawl 42.333 son sürümle gelen birçok değişik özellik vardır.  Güncelleme oyun modlarında kendini göstermektedir. Savaş alanının yanı sıra birbirinden yeni eğlenceli oyun modları oyunculara eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.

  • Voleybol Oyun Modu: Sağ gösterip sol vuran iddialı oyun modu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu mod ile oyun kazanabilmek için farklı bir strateji oluşturmanız gerekmektedir.
  • Sepet Oyun Modu: Bu oyun modunda hareketli bir sepet içine atacağınız top ile başarıya ulaşmanız gerekir. Elbette ki topu sepete atabilmek ustalık gerektirecektir.
  • Kupayı Tutma Modu: Takımlar bu mod ile başarılı bir sonuç elde etmek istiyorsa kupayı elinden kaptırmamalıdır. Bu oyun modunda amaç kupayı uzun süreli ele geçirmektir. Son sürüm ile birlikte Nakavt oyunun daimî parçası haline gelmiştir.
  • Gadget: Null Brawl 43.333 sürümü ile birlikte gadget kullanımı artmıştır. Birçok gadget eklenmiştir.
  • Haritalar: Son sürümünün gelmesi ile birlikte beş yeni harita da oyuna eklenmiştir. Bunlar hız çini, yavaş döşeme, başak kiremit, iyileştirme çini ve gaz karosu olarak haritalarda yerini almıştır.
  • Kostüm ve Kaplamalar: Güncellemede birbirinden iddialı kostüm ve kaplamalar oyuncuları seçenekler içinde bırakmaktadır.

Ücretsiz olarak cihazlarınıza indireceğiniz oyun oldukça etkileyicidir. Renkli görsellerle savaşın galibi olmak oldukça heyecan vericidir.  Null Brawl 42.333 ile tartışmasız en ilgi gören karakteri Eve olarak geniş bir kitleye hitap etmektedir.

İlginizi Çekebilir! Lords Mobile Promosyon Kodu – 2022

Yorum Yap

Yorum Yap