İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. CS GO Crosshair Ayarları
Trendlerdeki Yazı

CS GO Crosshair Ayarları

csgo-esportimes (1)

Kısa adıyla CS:GO olarak bildiğimiz video oyunu, orta yaşlarına merdiven dayamış insanların çocukluk yıllarına damga vurmuş Counter Strike oyununun yeni nesil versiyonudur. Şimdilerde oldukça popüler olan ve dijital turnuvalar ile kıyasıya mücadelelerin yaşandığı bilgisayar oyunudur.  Kullanıcılar oyunda başarıyı yakalamak adına binlerce liralık bilgisayarlar ve üst düzey oyuncu ekipmanları toplamaktadır. Tabii ki minimum donanım gereksinimlerinin üzerinde ekipmanlar toplamak oyununuza akıcılık ve başarı katacaktır. Ancak oyunda başarı yalnızca iyi bir bilgisayar ve başarılı takım arkadaşları ile sınırlı değildir. Oyunun dinamik ayarlarının da gözden geçirilmesi sizi dünya genelinde sayısız oyuncunun mücadele verdiği arenada bir adım öne geçirecektir. CS GO crosshair ayarları genelde kullanıcıların default olarak bıraktığı ayardır. Oyunda profesyonel olarak mesai harcayanlar için CS GO nişangah ayarlama büyük önem taşımaktadır. CS GO atölye crosshair ayarları kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Gelin birlikte CS GO nişangah kodları neler inceleyelim.

CS GO Crosshair Kodları

Yazımızı okuduğunuzda artık siz de CS:GO oyununda farklı kodlar kullanarak nişangah ayarlarınızı kişiselleştirebileceksiniz. Crosshair ayarları farklı kodlar kullanarak CS GO crosshair ayarları pro olarak düzenlenebilecektir. Örneğin; CS GO nişangah renginizi değiştirmek istediğinizde cl_crosshaircolor kodunu, boyutunu belirlemek için ise cl_crosshairsize kodunu kullanabilirsiniz. Bu kodların sonuna tırnak içerisinde bir sayı değeri vermeniz gerekecektir. Her değer nişangahınızda farklılık yaratacaktır. Bu değerleri zaman içerisinde deneyimleyerek oyununuza en uygun olan değerleri bulmak siz kullanıcılara düşüyor. Örneğin; cl_crosshairsize “1” olarak girilen kod nişangahınızın boyutunu bir değeri olarak belirleyecektir. cl_crosshairthickness kodu nişangahın kalınlığını, cl_crosshairgap kodu ise nişangahınızın genişliğini belirlemenize yardımcı olacaktır.

CS GO Crosshair Generator

CS GO nişangah ya da CS GO crosshair ayarları değiştirmeniz için birden fazla yol vardır. Bunlardan biri de Steam atölyede bir “crosshair generatör” bularak abone olmaktır. Merak etmeyin, nasıl abone olacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Steam’ de öncelikle topluluk kısmından atölyeye giriş yaparak CS GO sayfasına ulaşmanız gereklidir. Daha sonra bu sayfada arama çubuğunda crosshair generator yazarak aratmalısınız. Daha sonra CS GO sayfasında oyna-atölye haritaları-crosshair generator-go seçenekleri ile hazırlanmış nişangahlardan birini seçebileceksiniz.  Artık oyununuzu kişisel nişangahınız ile oynamaya hazırsınız.

Yorum Yap

Yorum Yap