İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. Csgo Bot Silme Nasıl Yapılır ?
Trendlerdeki Yazı

Csgo Bot Silme Nasıl Yapılır ?

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/03/csgo-esportimes-2.jpg

Csgo bot silme işlemini yapmadan önce yapmanız gereken komut istemcisini açmak olacaktır. Bunun için Esc tuşunun alt kısmında bulunan ‘’e’’ tuşuna basarak komut istemcisini açalım. Bazı durumlarda bu tuşu aktif edemezseniz, başlatma ayarları bölümüne –console yazarak komut alanını açabilirsiniz.

Csgo Bot Silme & Bot Ekleme

Oynadığınız oyunda var olan tüm botları silmek istiyorsanız, yalnızca bot_kick kodunu kullanarak tüm botları silmeniz gerekmektedir. Bu işlem sonrasında harita üzerinde gerçek kullanıcıların dışında bot karakterleri olmamaktadır.

Fakat tekrar bot eklemek istiyorsanız, terörist takımı için bot_add_t Anti terörist takımı için bot_add_ct kodunu kullanmanız gerekmektedir. Yaşayan tüm botları harita üzerinde öldürmek istiyorsanız yapmanız gereken, bot_kill kodunu komut istemcisine göndermek olacaktır.

Bunun yanında çoğunlukla kullanılan bot dondurma kodu bot_stop 1 olarak kullanılır. Bir diğer yaygın kullanılan kod ise antrenman sırasında zarar vermeyen bot eklenmesi olarak gösterilmektedir. Bu işlemi yapmak için bot_difficulty 0 kodu kullanılmaktadır.

Eğer eklediğiniz botlar sizin seviyenizde değilse daha güçlü bir bota karşı mücadele etmek istiyorsanız bot_difficulty 2 kodunu kullanarak yapabilirsiniz. Bunların dışında yaygın olarak kullanılan bir diğer komutlar ise şöyle:

  • Bot_knives_only ( Haritaya eklenilen botlar sadece bıçak kullanmaktadır)
  • Bot_all_weapons ( Haritaya eklediğiniz botlar tüm silahları random kullanmaktadır)
  • Bot_dont_shoot 1 ( Botlar hiçbir şekilde ateş etmesine izin verilmemektedir)
  • Bot_mimic 1 ( Botlar yaptığınız tüm hareketleri taklit eder.)
  • Bot_Place ( Silahınızla nişan aldığınız yere anında bot yaratır.)
  • Mp_limitteams 0 ( Botlar iki takım içinde dengeli olur fazla eklenemez.)
  • Mp_restartgame 1 ( Oyunu tekrar en baştan başlatır )

Yazımızda özellikle bot ekleme, bot silme konusunu detaylıca anlatmaya çalıştık. Eğer eklenmesini istediğiniz farklı bir komut bulunuyorsa, yorum kısmından bizlere yazarak eklenmesini sağlayabilirsiniz. Sayfayı takipte kalarak güncellenen içerik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap