İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Epic Games Yükleme Konumu Hatası

Epic Games Yükleme Konumu Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/06/Epic-Games.jpg

Epic games yükleme konumu sorunu öncelikle birçoğumuzun karşısına çıkan sistemsel bir hata türüdür. Bunun sebebi de Epic Games başlatıcısı sunucusunda mesaj alma isteği dahilinde meydana gelen zaman aşımsal bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Karşılaşmış olduğumuz bu hata dahilinde launcherin açılması engellenmiş olur maalesef ki bu durumda mevcut olan programa giriş yapmamıza izin vermiyor.

Karşımıza çıkan Epic games yükleme konumu hatası için oluşacak olan virüs için yazılı uygulamaları kısa süreliğine de olsa kapatmayı denemeliyiz. Sonrasında başlatıcı yükleyicisini çalıştırmamız gerekir. Son olarak ta başlatıcıyı yükledikten hemen  sonra virüs programını geri açabilme imkanına sahibiz.

Bu sorun karşınıza çıktığı takdirde görev yöneticisinden Epic games uygulamasını kapatın, hemen ardından da yönetici olarak çalıştırmayı denediğiniz takdirde bu soruna çözüm bulmuş oluyorsunuz.

Epic Games Yükleme Konumu Hatası Çözümü

Daha açıklayıcı olursak bu Epic games yükleme hatası çözümü için öncelikle birkaç adımlık yol izlememiz gerek. Bunlar sırasıyla şöyledir:

Birinci adımda ;Mevcut halde bulunan yükleyiciyi bilgisayarımızda yönetici olarak çalıştırmamız gerekir.

Yani açacak olursak Epic games yükleme sorunu için mevcut halde bulunan yükleyiciye sağ basmamız, ardından da yönetici olarak çalıştır tuşuna basmamız gerekmektedir.

İkinci adımda ise; Seçmiş olduğumuz yüklemeye tıkladığımız yolda okuma ve yazma erişimini kontrolünü sağlamamız gerekmektedir.

Yani tıklamış olduğumuz yükleme konumuna gitmemiz gerekmekte, ardından yükleme sayfasına sağ tıklayıp özellikler seçeneğinden giriş yapmamız gerekmektedir. Açılan sayfadan güvenlik sekmesine tıklamamız, hemen sonrada tıklamış olduğumuz güvenlik sekmesinden kullanıcı adları veyahut grup grup sekmesine tıklamamız gerekir. Sonrasında açmış olduğumuz sekmede yer alan izinler butonunun hemen altında yer alan yazma ve okuma öğelerini doğrulamamız gerekir.

Üçüncü adımda ise; ekranın orta kısmında yer alan “evet” yazısına tıklamamız gerekmektedir.

İlk olarak sayfada sol alt köşede yer alan başlat sekmesine giriş yapmamız gerekmektedir. Ardından açılan ekrana Windows update yazıp enter tuşuna basılmalıdır. Sonraki adımda güncelleştirmeleri denetle seçeneğine tıklayıp, tüm güncellemeleri yükle yazısına erişerek bu Epic games yükleme hatasına çözüm bulmuş oluruz. Karşılaştığınız bu tür hatalar ile ilgili bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap