İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Getir Geçersiz Promosyon Hatası
Trendlerdeki Yazı
aboooo

Getir Geçersiz Promosyon Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/06/getir.jpeg

Getir müşterilerine ilk siparişlerinde kullanmaları için bir promosyon kampanyası düzenliyor. Bu kampyanın yanı sıra Getir’in birçok promosyon kampanyası da kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Yapılan indirimler Getir’i diğer market ve yemek uygulamalarının önüne geçirmek ve Getir’i popüler hale getirmek için oldukça iyi bir proje. Ancak her kusursuz görünen plan gibi bunun da bazı hatalı yanları oluyor. Genellikle kullanıcılar promosyon kodu ile indirimli bir şekilde alışveriş yapmak için Getir’i indiriyorlar. Ancak kullanıcıların karşısına çıkan promosyon hatası, kullanıcının oldukça canını sıkıyor. Bu da kullanıcıların internette “getir promosyon kodu”, “getir promosyon kodu hatası”, “getir promosyon kodu hatası çözümü” şeklinde aramalar yapmasına neden oluyor.

Getir’in Uyguladığı Promosyon Kodları Nelerdir?

Getir’in market uygulamasında uygulanan ve kullanıcılar için market fiyatlarını oldukça uygun hale getiren ilk siparişler için geçerli 40 TL ve üzerindeki alışverişlerde uygulanan kampanya, BKM Express Kampanyası gibi kampanyalar Getir’in sunduğu kampanyalar arasında yer alıyor.

Getir Promosyon Kodu Hatasını Neden Alıyorum?

Getir Promosyon Kodu Hatası almanızın birçok nedeni olabilir. Aynı internet bağlantısı üzerinden, aynı hesap üzerinden ya da aynı kredi kartı üzerinde İlk Sipariş Kampanyasına ikinci defa katılmak isteyen kullanıcılar bu hatayı alabilmektedirler. Bununla birlikte Getir’in bu kampanyayı söylemese de sayılı düzeyde tuttuğu bilinmelidir. Kampanya sınırsız değildir. Yani bölgenizde bu kampanyadan çok fazla yararlanan kullanıcı varsa bu durumda kampanyadan yararlanmanıza engel oluyor olabilir. Bununla birlikte bazı kullanıcılar tüm şartları sağlamalarına rağmen kampanyadan yararlanmakta sıkıntı çekebilmektedirler.

Getir Promosyon Kodu Hatası Nasıl Çözülür?

Getir Promosyon Kodu Hatası almanızın birden çok nedeni vardır. Bu yüzden birden çok çözüm yolunu denemeniz gerekebilir. Eğer aynı internet bağlantısı, aynı cihaz, aynı kart üzerinden İlk Sipariş kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başarısız oluyorsanız başka aletler ile kampanyayı deneyebilirsiniz.

Eğer kampanya zaman aşımına veya sınır aşımına uğramışsa bunun bir çözümü yoktur.

Tüm bunlarla birlikte aldığınız her türlü Getir Promosyon Kodu Hatası veya Getir Yemek Promosyon Kodu Hatası için müşteri hizmetleriyle görüşebilir ve sorunu bu yolla çözebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.