1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji haberleri
  3. Google, Adsense uygulaması tarih oluyor
Trendlerdeki Yazı

Google, Adsense uygulaması tarih oluyor

google-adsense-nedir

Google’ın Adsense uygulaması üzerinden reklam kazançlarını takip etmemize yarayan uygulaması Google Adsense mobil uygulamasını kaldıracağını duyurdu.

Google’ın yaptığı açıklama ise şöyle:

Mobil platformlarda daha iyi bir hizmet ve deneyim sunma sözümüzü yerine getirerek sizlere yeni bir web raporlama ve ana sayfa ara yüzünü hizmetinize sunduk. 2019 yılında duyurduğumuz üzere, Adsense mobil uygulamasını artık desteklemeyeceğiz.

Peki bundan sonra ne olacak?

  • Adsense mobil uygulaması artık Apple App ve Google Play Store’dan indirilemicek. Mevcut bir kullanıcı olarak şimdilik mobil uyğulamayı kullanabilirsiniz. Ancak bir kaç ay sonra uygulama sonlandırılacak. Uygulama için artık destek sağlanmıcak.
  • Yeni Adsense raporlarını ve ana sayfalarını kullanabilirsiniz. Bu araçlarımız daha hızlı ve kullanımı daha kolay bir mobil deneyim sunar.

Google Adsense ekibi olarak kullanıcılarımız için daha iyi bir mobil web hizmeti için çalışmalarımızave yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu yıl yeni özellikleri kullanıcılarımız için sunmaya devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yap

Yorum Yap