İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. PUBG Mobile Depolama İzni Hatası Çözümü
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Depolama İzni Hatası Çözümü

5d5a5a2cc03c0e146c141a46

Dünya’da büyük bir hayran kitlesi olan PUBG Mobile kullanıcılarının bu sıralar canını çok sıkmaya başlayan depolama İzni hatası kullanıcılar tarafından çok karşılaşılmaya başlandı. Bizde sizler için bir kaç çözüm önerileri hazırlamaya çalıştık. Umarım bu can sıkıcı sorunun yeni güncellemeler ile birlikte ortadan kalkacağini düşünüyoruz.

1.Yöntem;

Öncelikle telefonunun hafıza doluluğunu kontrol ediyoruz. Eğer telefon hafızası dolu ise gereksiz dosyaları ve uygulamaları silerek boş alan oluşturmaya çalışıyoruz. Hata tekrar devam ediyor ise 2.ci yöntemi deniyoruz.

2.Yöntem;

Hata tekrar devam ediyor ise telefon ayarlarımız’dan uygulama izinlere girip bütün izinleri onaylayınız. Daha sonra ön belleği temizleyiniz. Eğer hata tekrar devam ediyor ise 3.cü yöntemi deneyiniz.

3.Yöntem;

Telefonumuzda yüklü olan PUBG Mobile uygulamasını kaldırdıktan sonra telefonumuzu kapatıp tekrar açarak uygulamayı tekrar yüklüyoruz. Hata devam ediyor ise uygulama ile ilgili bir sıkıntı olduğu için yeni güncellemeyi beklemek yada başka seçenekler denemekte fayda var.

Yorum Yap

Yorum Yap