İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. PUBG Mobile Güncelleme Sorunu (PC)
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Güncelleme Sorunu (PC)

pubg-mobile-in-miramar-haritasini-yenileneyen-0-18-0-guncellemesi-yayinlandi-1588832080

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan popüler battle royale oyunu olan PUBG Mobile‘da kullanıcılar bu sıralar hatayla karşılaşmakta. Kullanıcıların aldığı bu can sıkıcı hata, PUBG Mobile Güncelleme Sorunu. Bu yazımızda kullanıcıların canını sıkan bu hatanın çözümüne odaklanacağız.

Çıktığı ilk yıllarda Steam üzerinden kullanıcılarıyla buluşan oyun, daha sonra mobil kullanıcıları da düşünerek PUBG Mobile versiyonunu oyuncularla buluşturdu, ve milyonlarca oyuncunun beğenisini kazandı. Çıktığı ilk zamanlarda kullanıcılar pek çok hata ve bug ile karşılaştı. Ama oyun geliştiricileri kullanıcıların geri bildirimleri sayesinde daha iyi bir oyun deneyimini kullanıcılarıyla buluşturdu.

PUBG Mobile, kullanıcıları için hem akıllı telefonlar ve emulator yardımıyla bilgisayar üzerinden oynanabilir bir oyun olması nedeniyle pek çok oyun severin beğenisini kazanmış durumda. Tencent Games, Buddy adını verdiği emulator ile PUBG Mobile oyununu bilgisayar ile buluşturdu. Ancak bilgisayar kullanıcıları oyunu güncellemekte sıkıntı yaşamaktalar. Hatayı alan kullanıcılar için çözüm yollarını aşağıda sıraladık.

PUBG Mobile PC Güncelleme Sorunu

PUBG Mobile PC Güncelleme Sorunu alan kullanıcılar yazımızda belirttiğimiz PUBG Mobile Buddy emulator kullanmadıkları için bu hatayla karşılaşmaktadırlar. PUBG Mobile PC Güncelleme Sorunu Çözümü lisanslı emulator kullandığınız taktirde bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. Farklı emulator kullanan kullanıcılar çözüm için kullandıkları uygulama destek sayfalarına yazabilirler.

Yorum Yap

Yorum Yap