İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. PUBG Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Hatası – 2021
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Hatası – 2021

pubg-mobile_16_9_1599559222-880x495

Dünya’da milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşan popüler battle royale oyunu PUBG hız kesmeden yoluna devam ediyor. Geliştiricilerin gece gündüz çalışıp oyun içi yenilikler ve bazı hataları gidermek için yaptıkları çalışmalar sayesinde oyuncular daha iyi bir oyun deneyimi yaşıyorlar. Ancak bazı durumlarda kullanıcılar can sıkıcı hatalar alabiliyorlar. Bu yazımızda son günlerde karşılaşılan pubg izleme sınırı aşıldı hatası hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Her oyunda olduğu gibi PUBG oyununda da can sıkıcı hatalar meydana gelebiliyor. Bazı hataların çözümü olabilse de bazı hataların çözümü henüz bulunmuyor. PUBG Mobile izleme sınırı aşıldı hatası çözümü oldukça basit. PUBG izleme sınırı aşıldı çözümü için yazımızı okumaya devam edin.

PUBG Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Ne Anlama Geliyor?

Günlük milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen oyun yapımcısı ve geliştiricileri tarafından bazı önlemler alınmasına neden oldu. Bu önlemlerin biriside kullanıcıların günde 4-6 saat arası oyunu oynamalarına izin veriyor. Bu saatlerden fazla oynarsanız bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Ancak kullanıcılar bu hatadan kurtulmanın çözümünü buldular. Hatadan kurtulmak için aşağıdaki çözüm adımlarını izleyiniz.

PUBG Mobile İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

  • Hatayı aldıktan sonra oyunu kapatın.
  • Oyunu emülatör den oynuyorsanız uygulamayı kapatın.
  • Bilgisayarım” dosyasını açın. Ardından “C:\Users\[Bilgisayar-Kullanıcı-Adınız]\AppData\Local\Saved\Config\WindowsNoEditor\” klasörüne girin.
  • Klasöre giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan GameUserSetting.ini dosyasını siliniz. Sorun çözülecektir.

Hatadan kurtulmak işte bu kadar kolay, Bu yöntemi her hata aldığınızda tekrarlamanız gerektiğini unutmayın. Bu yöntem birçok oyuncunun tecrübeleri sayesinde oluşturulmuştur ve birçok kişide işe yaramıştır. Sorun devam ediyor ise bizlere yorum kısmından yazabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap