İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncelleme çıkış tarihi
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncelleme çıkış tarihi

PUBG-Mobile-Lite-0.17.0


PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi, Oyunun hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Ünlü battle royale oyunlarından olan PUBG Mobile‘ın daha hafif versiyonu olan PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesini çok kısa bir süre sonra alması bekleniyor. Oyun şu anda 0.17.0 güncellemesi ile çalışıyor. Yeni gelecek güncelleme ile bir çok yeni özellik, karakterler ve silah kaplamaları getirmek üzere.

Güncellemenin devamında, PUBG Mobile Lite bir yıllık yıl dönümünü tamamlamaya çok yakın. Bu nedenle kutlamak için geliştiriciler oyunun yıl dönümünde bir çok sürpriz ile gelmeye hazırlanıyor. Oyun fanları merakla PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi için heyecanlı ve çıkış tarihini merak içinde bekliyorlar.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncelleme yayın tarihi ne zaman?

Win94 ve Golden Mirado

Kesin çıkış tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmese de, çevrimiçi olarak ortaya çıkan sızıntı haberlerine göre, PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi yayın tarihi 25 Temmuz’da resmi olarak yayınlanacağı söyleniyor. Sızıntılara göre geliştiriciler oyuna yıl dönümü teması ekleyeceği ve kullanıcı arayüzüne iyi bir görünüm kazandıracağı yönünde haberler var.

Güncelleme ile birlikte bazı yeni eklemlerde gelecek. Bunlardan bir tanesi de oyuncuların uzun zamandan beri talep ettiği yepyeni bir Miramar haritası. Şu anda oyunda tek bir klasik harita mevcut , güncelleme ile haritaların sayısı ikiye çıkarılacak.

Yeni harita ile özel silahlar ve araçlara sahip olunacak, toz fırtınalı bölgeler, yeni araçlar, Mirado ve Win94 gibi silahlar ile oyuncular iyi bir oyun deneyimi yaşayacaklar.

Yorum Yap

Yorum Yap