İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. Skype Kişi Ekleme Nasıl Yapılır? 2021
Trendlerdeki Yazı

Skype Kişi Ekleme Nasıl Yapılır? 2021

skype-logo

Skype, İnternet üzerinden kişilerle sesli ve görüntülü konuşabileceğiniz bir uygulamadır. Salgınla birlikte insanların uzaktan birbirleriyle görüntülü ve sesli görüşme yapabilecekleri bir uygulama olması nedeniyle oldukça popüler hale gelmiştir.

Salgın ile birlikte evlerinde çalışmak zorunda kalan kişiler toplantıları yada toplu görüşmeleri Skype yardımıyla kolaylıkla yapabiliyorlar. Sesli ve görüntülü konuşma yapmanın yanı sıra ekran paylaşımı ve anket yayınlama gibi birçok özelliğe sahip. Peki Skype kişi ekleme nasıl yapılır merak eden kullanıcılarımız için açıklıyoruz.

Skype Kişi Ekleme Nasıl Yapılır?

Skype kişi eklemek oldukça basit bir işlemdir. Görüşme istediğiniz kişinin adını yada e- posta adresini bilmeniz gereklidir. Eklemek istediğiniz kişinin sizi engellemesi onu arkadaş olarak ekleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Skype kişi eklemek için aşağıdaki adımları takip ediniz:

  • Skype uygulamasını açın.
  • Uygulamayı açtıktan sonra ekranda bulunan arama kısmına eklemek istediğiniz kişinin ismini yada e-posta adresini yazın.
  • Arama sonrası bulduğunuz profile tıklayarak kişi listesine ekle dedikten sonra karşı tarafın isteğinize olumlu yanıt vermesini bekleyin.
  • İsteğiniz kabul olduktan sonra mesaj gönderebilir ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Skype Nedir?

Skype, İnternet üzerinden kişilerin birbirleriyle görüntülü ve sesli olarak görüşmesini sağlayan bir uygulamadır. Uygulama bu iletişim için VoIP teknolojisini kullanmaktadır. Dünya üzerinde özellikle Amerikalıların çok fazla kullandığı bu uygulama, insanlara ucuz internet ve telefonla konuşma imkanı sunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap