İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Valorant Van 1067 Hatası
Trendlerdeki Yazı

Valorant Van 1067 Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/08/share.jpg

Valorant nişancılık alanında online olarak oynanan bir oyundur. Çoklu oynanan bu oyunda kazanma teknikleri bomba patlatmak ve çözmek üzerine kuruludur. Oyuncular rakibine karşı kazanmak için stratejik bir saldırı yapmak zorundadır. Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Valorant iki takım halinde oynanmalıdır. Nişancılık oyunlarına ilgi duyan kişiler Valorant oyunu ile oldukça haz almaktadır. Oyun grupları beşer kişiden oluşmaktadır. Oyunun genel amacında takımlar tam yirmi dört seviye boyunca kazanmaya odaklanmalıdır. Oyundaki nişan alma taktiği patlatmaya dayalıdır. Oyun içeriğinde birbirinden iddialı oyun karakterleri yer almaktadır. Oyun oldukça keyif verici olsa da zaman zaman yaşanan sistemsel hatalar oyuncular için oldukça sıkıntı yaratmaktadır.

Oyunun en güzel yanı nişan bombalarının kurularak patlatılmasıdır.  Oyunun tamamen Türkçe olması da oyunların çok daha anlaşılabilir şekilde oynanmasına olanak vermektedir. Valorant oyununda en sık görülen hatalardan biride Valorant Van 1067 hatası olarak dikkat çekmektedir.  Bu hatayı alan kullanıcılar genelde yeni sürüm olan WINDOWS-11 geçişi sağlayanlardır. Çünkü yeni sistemde ayar yapmadan oyunu oynamak mümkün olmamaktadır. Ayrıca bazı bilgisayarlarda WINDOWS-11 kasabilmektedir.  Hatayı alan kullanıcılarda gözlemlenen uyarı bağlantı hatası olduğudur. Bu yüzden hata kaynağı bilgisayarı tekrar başlatılmasını önerir. Ancak işletim sisteminden kaynaklanan sorun nedeni ile Valorant oyununa başlamak mümkün olmayacaktır.  İşletim sistemindeki BIOS ve VGC ayarlarını düzenlemeden oyuna giriş neredeyse imkansızdır.

WINDOWS11 İçin Valorant 1067 Hatası

WINDOWS sürümlerini güncelleyen kişilerde 1067 hatası sürekli olarak meydana gelmektedir. Bu yüzden kullanıcılar ayarlarını değiştirmesi gerekmektedir. Aslında bu hata kullanıcının kullandığı işletim sisteminden oluşabileceği gibi oyun sistemi ile de alakalı bir durum olabilir. Oyunun bu hatayı çıkarmasının nedeni tam olarak bilinememektedir. Bu sebeple kullanıcılar deneme yanılma yöntemleri ile oyunun başlangıcını sağlamalıdır. Kullanıcıların ilk göz atmaları gereken internet bağlantısıdır. Ancak bağlantı sorunsuz bir şekilde kullanımdaysa o zaman ayar yapılmasının vakti gelmiş demektir.

Valorant 1067 Hatasında Çözüm Yolu

Valorant Van 1067 hatası çözümü olarak yapılması gereken en önemli şey ön yüklemenin sağlanmasıdır. Bunun için bilgisayarını yeniden başlatmanız ve BIOS ayarlarına girmenizdir. F2 ve F10 tuşları BIOS ayarlarının açılmasında etkili olacaktır. Açılan sayfada SECURİTY seçeneğine tıklayıp TMP butonuna gelin. Ardından SECURE BOOT tuşuna tıklayın ve ENABLED ile onaylayın. Klavyede bulunan F10 tuşu ile ayarlarınızı kaydedin.

Hatanın çözümünü sağlayacak diğer bir yöntemde VGC ayarı yapmanızdır. Arama çubuğuna Hizmetler yazdığınızda Hizmetler butonunu tıklayın. Buradan VGC dosyasına çift tıklayarak özellikler bölümünü açın. Burada yapmanız gereken tek şey başlangıç türünü otomatik olarak değiştirmektir. Kaydetmek için tamam komutunu verin. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra hatanın çözüldüğünü fark edeceksiniz. Valorant oyununun birçok fanı bulunmaktadır. Oyunda alınan hatalar kullanıcıları oldukça rahatsız etmektedir. Sunulan iki alternatif yolda denenmelidir. Bu sayede oyuna giriş sorunsuz bir şekilde sağlanacaktır.

Valorant oyunu için 1067 sorunu BIOS ve VGC ayarlarının değişmesi ile çözüme kavuşmaktadır.  Kullanıcılar hatayı devamlı almaları ile birlikte bu çözüm yollarını denemelidir.  WINDOWS işletim sisteminin eski sürümleri bu hatayı vermemektedir. Genellikle oyuncular WINDOWS-10 WINDOWS-11 olarak yükselttiklerinde hata sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap