İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası

Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/12/Coinbase-Kimlik-Dogrulama-Hatasi.jpg

Coinbase kimlik doğrulama hatası ile karşılaşan kullanıcılarımız için kesin çözüm yöntemlerini anlatıyoruz. Kripto dünyası zaman geçtikçe büyümeye devam ediyor, hal böyle olunca da bir çok kripto alım satım borsası açılıyor. Bunlardan bir tanesi de Coinbase. Kullanıcıların canını sıkan hatalardan biriside coinbase doğrulama hatası. Bu hatanın çözümü için yazımızı dikkatli bir şekilde okumaya devam edin.

Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası Çözümü

Coinbase kimlik hatası çözümü, için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Bu hatayı almanızın sebebi siteye üye iseniz sitenin sizden istediği güvenlik adımlarını yapmamanız olabilir. Coinbase sitesine üye değilseniz üye olmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Coinbase sitesine nasıl kayıt olunur bilmeyen kullanıcılarımız için adım adım anlatıyoruz.

  1. İlk olarak Coinbase resmi sitesine gitmek için Tıklayınız.
  2. Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta bulunan mavi renkli Başlayın butonuna tıklayın.
  3. Daha sonra kayıt işlemleri için kullanıcı bilgilerinizi doldurarak kayıt işlemini tamamlayın.
  4. Kayıt işlemi sonrasın da karşılaşılan coinbase kimlik doğrulama hatası çözümü için giriş yaptığınız profilinizin sağ üst kısmın da bulunan ayarlar bölümüne giriş yapınız.
  5. Daha sonra Hesap Limitleri butonuna tıklayınız. Karşınıza 1. seviye ve 2. seviye doğrulama ekranı açılacaktır.
  6. 1. seviye adımı geçmek için kayıt olurken e-posta adresinize gönderilen doğrulama linkine tıklamak olacaktır.
  7. Kimlik doğrulama hatası 2. adımı tamamladıktan sonra ortadan kalkacaktır. Bunun için kimlik kartınızın ön ve arka yüzünü yüklemeniz yeterli olacaktır.

Kripto dünyasının hızla gelişmesi ve yaygınlaşması ile hayatımıza bir çok alım satım yapılabilen borsa siteleri girmiş durumda. Bunlardan birisi de Coinbase, bu tür sitelere yatırım yapmadan önce mutlaka araştırılmalı ve çok dikkatli olunmalıdır. Kullanıcı yorumları dikkate alınarak değerlendirilmesi çok önemlidir. Bu yazımızda bir hatanın nasıl çözüleceğini anlattık. Kesinlikle yatırım tavsiyesi ve öneri değildir!

Öneri ve tavsiyelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bizleri takip ederek güncel teknoloji haberleri, oyun hediye kodlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Unutmayın ki biz sizin destekleriniz sayesin de büyük bi aileyiz. Diğer güncel oyun konularımıza göz atmayı unutmayınız.

Yorum Yap

Yorum Yap