İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. Epic Games dp-06 hatası
Trendlerdeki Yazı

Epic Games dp-06 hatası

4443eaaa251cbfb266ae719ef2a6ec24

Epic Games platformu birçok oyun severin her gün girip bir sürü oyun aldıkları aynı zamanda Epic Games uygulamasını bilgisayarlarına kurup oyun oynadıkları bir platformdur. Bu yüzden burada alacakları bir hata birçok oyun severi üzmektedir.

Son zamanlarda oyun severler Epic Games üzerinden dp-06 hatası almaya başladı. Peki, kullanıcıların oyun oynamalarını büyük ölçüde engelleyen Epic Games dp-06 hatası çözüm yolu nedir?

Epic Games dp-06 hatası çözümü

Yöntem 1

Bu hatanın ilk çözüm yolu Epic Games Launcher uygulamasını yönetici olarak çalıştırmak. Bunun için Epic Games Launcher uygulamasının üstüne gelip sağ tıklayın. Açılan yeni pencerede en alt kısımda özellikler butonu var ona basın. Daha sonra karşınıza küçük bir pencere çıkacak. Orada Uyumluluk butonu yer alıyor ona basın. Bundan sonra alt tarafta yönetici olarak çalıştır yazan bir yazı var onu bulun ve yanındaki kare simgesini seçin. Uygula butonuna basın. Uygulamaya girip hatanın düzelip düzelmediğine bir bakın.

Yöntem 2

Eğer yukarıdaki yöntem olmadıysa uygulamayı yeniden kurmayı deneyin. İlk olarak Denetim Masasına gidin. Program kaldır butonuna tıklayın. Açılan sayfada Epic Games Launcher uygulamasını bulup kaldır butonuna tıklayın. Bu işlem bittikten sonra bilgisayarı kapatıp açın.

Bilgisayar açıldıktan sonra Epic Games sitesine gidip uygulamayı bilgisayarınıza indirin. İndirme işlemi bittikten sonra exe dosyasını bilgisayarınıza kurun. Hepsi bu kadar. Şimdi hatanın devam edip etmediğine bir bakın. Büyük ihtimalle hatanız düzelecektir.

Yöntem 3

Hata düzelmediyse hatayı gereksiz ve çöp dosyalarının fazla olmasında dolayı alıyor olabilirsiniz. Bu dosyaları temizlemeniz gerekiyor. Bunun için internette bir sürü uygulama bulunuyor. Siz bunlardan birini indirip gereksiz dosyaları uygulamayı kullanarak temizleyin. Bizim size önereceğimiz uygulama Ccleaner uygulamasıdır. Bu uygulama diğer uygulamalara göre biraz daha iyidir.

Yöntem 4

Bu hataların hiçbiri hatanıza çözüm olmadıysa bundan sonra sizin yapacağınız şey Epic Games platformuna destek mesajı atmaktır. Muhtemelen bu hata Epic Games uygulamasından kaynaklanıyordur. Epic Games en kısa sürede mesajınıza cevap verecektir. Eğer sorun Epic Games uygulamasından kaynaklanıyorsa en kısa sürede uygulamaya yeni bir güncelleme paylaşacaklardır. Epic Games dp-06 hatası çözümü için yapılacaklar şimdilik bu kadardır. Yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap