İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Fortnite İtem Shop
Trendlerdeki Yazı

Fortnite İtem Shop

4b82e1fc683a43901e0dc8c08afddeb9

Fortnite item shop bilgisayarlara kolay ve ücretsiz bir şekilde indirebilmektedir. Başka platformlarda oyunu oynama mümkün ve kolay olmaktadır. Her türlü cihaza uygun olan bu oyun mobil cihazlarda çok hızlı olmaktadır. Apple cihazlar üzerinde ve Android cihazlar üzerinde oldukça hızlı oynanabilir. Bilgisayar ve mobil cihazların dışında, PlayStation ve Xbox üzerinde de kolay ve ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır.

Bunun yanında oyun içerisinde her çeşit kozmetik eşya satın alabilmek mümkündür. Bu oyun içinde eşyaların süper kostümler ve eşyalar sayesinde oyuncuları kıskandırmaktadır. Bununla birlikte oyun içi eşyaların çeşitli kalite kategorileri de mevcuttur. Süper kostümler ve eşyalar sayesinde diğer kullanıcıları üstünlük yapmakta mümkün.

FORTNITE EŞYA DÜKKANİ İÇERİKLERİ

Fortnite item shop Türkiye’de daha çok tanınan yüz binlerce dükkanın içerisinden bilinen eşya dükkanı olmuş olup her türlü ürüne sahip olmaktadır. Fortnite eşya dükkanın da bulunan eşyaları almak için oyuncuların çeşitli yöntemleri de mevcuttur. İlk önce para ile bu eşyalara sahip olabilmek mümkündür. Kullanıcılar kredi kartı yardımı ile ya da telefon operatörleri üzerinden ödeme kolaylığı a sahip olmak mümkün. Bunun ile birlikte pek çok oyun dükkanı veya marketlerde fortnite oyun içinde kontör vb. Kullanılabilecek kartlar burada mevcuttur.

FORTNITE İTEM SHOP EŞYALARINI TAKİP ETME

Oyun içi eşya satın alma kolaylığı sağlayan fortnite item shop üzerinden eşya satın alabilmek için günlük olarak neyin olup olmadığını önce bir kontrol etmek gerekmektedir. Sebebi ise oyun içerisinde alınabilecek eşyalar her gün farklılık gösterebiliyor. Bu tür eşyaları günlük belki saatlik olarak takip edebileceğiniz çeşitli siteler mevcuttur. Fortnite ağzı bağlı ve şakayı seven bir oyun platformunu olduğu için bir item shop içeriği ne olup ne olmayacağı görmek pek mümkün olmayabilir. Bu sayede günlük olarak takip etme sayesinde süper kostümlere ulaşabileceğiniz ve hiç kimse de bulunmayan silahlara ve dans hareketlerine ya da farklı hareketlere ulaşabilmek mümkündür. Bu tür eşyalar alınırken oyuna etkileri olup olmadığına bakmanız gerekir. Fortnite kostüm olarak daha bir oyuncu olabileceğini kullanıcılarına gösterir.

Yorum Yap

Yorum Yap