İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Fortnite, Venom’un oyuna gelecek Marvel karakteri olduğunu doğruladı
Trendlerdeki Yazı

Fortnite, Venom’un oyuna gelecek Marvel karakteri olduğunu doğruladı

9908e-16055395243891-800

Fortnite Sezon 4, birçok Marvel süper kahramanı oyunun bir parçası olmaya devam ediyor. Geliştiriciler, oyunda yeni kahramanın Venom olacağını açıkladı.

Fortnite, oyuncu topluluğunun taleplerini dinledi ve oyuna gelecek Fortnite yeni kahraman Venom olacağını kesinleştirdiler.

https://twitter.com/FortniteGame/status/1328352125991018496

Marvel Knockout Super Series, her turnuvada mücadeleye yeni bir süper Marvel karakteri ekliyor. Daha önce Ghost Rider ve Black Widow gibi süper kahramanları oyunculara tanıttılar. Oyuncular süper kahraman kupalarında ne kadar iyi yarışırlarsa, onları ücretsiz sahip olma hakkı verdi.

Venom, Fortnite’ta orduya son katılan Marvel karakteri olarak tanıtıldı

Son sızıntılara göre Fortnite’daki Marvel Knockout Süper Serisi Bölüm 2, Sezon 4’e katılan son karakterin Venom olacağı yönünde. Venom Cup’ın 18 Kasım civarında gerçekleşeceği ve sezonun son güncellemesinin yakında çıkacağı söylentileri var. Karakterin son çıkan süper kahramanlara oranla biraz daha iri olacağı ve başka bir dev karakter olan Brutus ile aynı büyüklükte olacağı muhtemel. Önceki etkinliklerde olduğu gibi, kozmetiğin kilidini açmak için Venom Cup‘a katılma fırsatını bulacağını umuyorlar oyuncular.

Bununla ilgili kesin detaylar henüz Epic Games tarafından açıklanmasa da oyuncular hazırlıklı olmalıdırlar. Venom’un oyuna geleceği kesinleştiği için arkadaşı Spiderman’ın da sezon sonunda gizli bir görünüm alacağı yönünde dedikodular var.

Yorum Yap

Yorum Yap