İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Free Fire Bedava Redeem Kodları
Trendlerdeki Yazı

Free Fire Bedava Redeem Kodları

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/04/Garena-Free-Fire.jpg

Bu yazımızda sizlere Free Fire Bedava Redeem Kodları dağıtıyoruz. Ücretsiz kodları, oyun içi öğelere para harcamaya maddi durumu olmayan kullanıcılarımız için hazırladık. Düzgün kullanıldığında, bu kodlar oyunculara bir çok ödül kazanmasını sağlar.

Kodlar 12 alfasayısal karakterden oluşur ve bazı sunucularda kullanılırlar. Bu kodları Garena, düzenli olarak kullanıcıları için paylaşır. 24 Nisan 2021 için çalışan Free Fire kodlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bugün için Ücretsiz kullanma kodları (24 Nisan)

FFWC Sırt Çantası, Kitty evcil hayvan, Bolt paraşüt, Çift Altın Kart, Çift EXP Kartı. Bu iki kod da aynı ödüllere sahip ve 29 Nisan’a kadar kullanabilirsiniz.

  • U8S47JGJH5MG
  • VNY3MQWNKEGU

Yukarıdaki kodları yalnızca Avrupa sunucusunu kullanan kullanıcılarımız kullanabilir. Diğer sunucudaki oyuncular ödül almak için bu kodları kullanamazlar. Kullanmak isterlerse, bu kod bölgenizde kullanılamaz hatası ile karşılaşırlar.

Free Fire Kodları Nasıl Kullanılır

Free Fire ücretsiz kodlar yalnızca resmi ödül web sitesinde kullanılır. Bu kodları kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Free Fire Bedava Redeem Kodları kullanması oldukça basittir, nasıl yapılacağını aşağıda açıkladık.

Adım 1: Oyuncular bağlantıyı kullanarak resmi siteye gidebilirler. Web Sitesi Link.

Adım 2: Daha sonra giriş yöntemlerinden birisini kullanarak oturum açmanız gereklidir. Misafir hesabı olan oyuncular bu kodları kullanamazlar.

Adım 3: Oyuncular metin alanına kullanma kodunu girdikten sonra onayla butonuna basarak işleme devam edebilirler.

Free Fire ücretsiz kodlar

Adım 4: Adımlar tamamlandıktan sonra ödüller bir gün içinde oyuncuların hesaplarına gönderilecektir. Oyuncular, kodun geçersiz yada kullanılmış olduğunu belirten bir hata ile karşılaşırsa bu kodun kullanım süresinin dolduğunu veya daha fazla kullanılamayacağı anlamına gelir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.