İlginizi Çekebilir
https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2022/10/Valorant-Van-152.jpg
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. İnstagram Hareketler Açılmıyor
Trendlerdeki Yazı

İnstagram Hareketler Açılmıyor

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/08/60e0ab3686b2442600c785ba.jpg

Devir internet devri olunca her durumda teknolojiye gereksinim duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda istenmeyen sorunlar ile karşılaşıyoruz. İnstagram hava gibi su gibi gerekli olan sosyal mecralar arasında yer alıyor. Bazen instagrama bakmak istersiniz, kafa dağıtmak için ancak daha çok başınız ağrır. Çünkü instagram hareketler açılmıyor sorunu ile karşılaşırsınız. Daha fazla canınız sıkılmasın istiyorsanız gelin hep birlikte instagram hareketleri neden açılmıyor, bunun için çözüm yolları neler bir bakalım.

İnstagram Hareketleri Açılmıyor Sorununa Çözüm

Bir kaç nedene bağlı olarak instagram hareketleri açılmıyor olabilir. Bunun için bir kaç çözüm yolundan bahsedeceğiz. İşte instagram hareketler açılmıyor hatası sorununu kökten çözecek mucizevi çözümler.

  •  İlk olarak internet bağlantısını kontrol etmelisiniz. Küçük aksaklıklar sizin için büyük sorunlara dönüşmesin. İnternet bazen var görüldüğü halde çekmiyor olabilir. Buna dikkat ederek ilk çözüm yolunu deneyebilirsiniz.
  • İkinci olarak uygulama güncelleme istiyor olabilir. Bunun için google play story yardımıyla güncelleme yaparak instagram hareketler açılmıyor sorununu çözebilirsiniz. Son güncellemeyi kısa süre önce yaptığınızı düşünüyorsanız diğer çözüm yollarına göz atmalısınız. 
  • Belleğin dolu olması halinde donma veya hareketlerin açılmaması gerçekleşebilir. Bunun için yapmanız gereken telefonunuzun ayarlar bölümüne girerek instagram ön belleği temizle butonu yardımıyla bütün sorunlardan kurtulabilirsiniz. Ön belleğin dolması halinde sadece instagram değil telefonda da donma meydana gelecektir. Bu nedenle dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Eski sürüm telefona instagram yüklemesi yaptıysanız instagram hareketler açılmıyor sorunu ile karşılaşmanız kaçınılmaz bir durum. Sürüm farkından dolayı bu gibi sorunlarla karşılaşmanız olası. Bunun için yeni sürüm telefonların tercih edilmesi daha mantıklı olacaktır.
  • İnstagram açılmama sebeplerinden bir tanesi de depolama alanın az olması olabilir. Bu ön belleği temizleme işleminden sonra ortadan kalkabilir ancak bazı durumlarda kalkmadığı da oluyor. Telefonun depolama alanı dar olduğu zaman bütün uygulamalarda donma meydana gelecektir. Bunu ortadan kaldırmak için gereksiz uygulamaları silmeniz gerekiyor. Aksi halde donma kesintisiz bir şekilde devam edecektir.
  • Bazı telefonlarda ısınma meydana geliyor ve buna bağlı olarak donma, uygulamaların açılmaması gibi istenilmeyen durumlar ortaya çıkıyor. Bu sorunu yok etmek için telefonun bataryasında bir sorun olduğunu bilmeniz gerekiyor. Batarya değişimi yaparak ısınma ve donma sorununu çözebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz çözüm yollarını deneyerek instagram hareketleri açılmıyor sorununu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap