İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. PlayerUnknown’s Battlegrounds için dereceli mod çok yakında geliyor
Trendlerdeki Yazı

PlayerUnknown’s Battlegrounds için dereceli mod çok yakında geliyor

pubg-mobile-lite-990x556

Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan, son dönemin en çok konuşulan oyunlarından PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor. Geliştiriciler son yapılan güncellemelerle oyuna yeni özellikler katmaya devam ediyorlar. Son yapılan açıklamalara göre oyuna dereceli mod özelliği gelecek.

Bir süredir PUBG geliştiricilerinin üzerinde çalıştığı bir özellik modu çok yakında oyuna eklenecek. Oyun içinde yeteneğe göre bir sıralama özelliği üzerinde bir çalışma gerçekleştiriliyor. Dereceli mod özelliği, tecrübeli oyuncular için ekstra bir zorluk sunarak sıralamalardaki yerlerini diğer oyuncularla karşılaştırmasını sağlayacak.

Yapılan açıklamalara göre modun özellikleri; geçmeniz gereken hedefleri olacak. Oyuncular arasında rekabeti daha ileri bir seviyeye taşımayı amaçlamak, PvP rekabeti için yeni ortamlar sağlamak.

Oyunda herhangi bir sıralamada Altın veya daha üst seviyeye ulaşan bütün oyunculara kozmetik seti dağıtılacaktır. Setteki kaplamalar sezon sonu değişecek, tasarımlarda farklı bir estetik paylaşılacak. Kozmetik setleri her sezon için benzersiz gelecek ve hiç bir yerde paylaşılmayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap