İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Hata Çözümleri
  3. pubg lite çalışıyor hatası
Trendlerdeki Yazı

pubg lite çalışıyor hatası

maxresdefault

Dünyada bir numaralı battle royale oyunu olan PUBG, kitlesini genişletmek için çeşitli versiyonlarını kullanıcılara sundu. Bunlardan bir tanesi de PUBG lite. Kullanıcıların son zamanlarda şikayetçi oldukları bir konu var. Bu sorun pubg lite çalışıyor hatası, bu hatanın çözüm yollarını ve kullanıcıların karşılaştığı hatayla ilgili tecrübelerini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Bu yazımızda pubg lite çalışıyor hatası çözümü ile ilgili kesin bir çözüm yolu olmasa da bu hatayla karşılaşan kullanıcıların nasıl bir yol izlediklerini adım adım sizlere göstereceğiz.

Popüler bir battle royale oyunu olan PUBG, geliştiricileri oyunu daha iyi hale getirmek için gece gündüz çalışıyorlar. Yaptıkları geliştirmeler ve yenilikler sayesinde kitlesini hep diri tutmayı başardı. Ancak bazen yapılan bu geliştirmeler ve güncellemeler oyunda bazı sorunların meydana gelmesine neden oluyor. Bu sorunlardan bir tanesi de pubg lite çalışmıyor hatası çözümü için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan adımları uygulayalım.

PUBG Lite Çalışıyor Hatası Çözümü

  • Öncelikle bilgisayarınızı yada oturumunuzu kapatıp tekrar açabilirsiniz.
  • Grafik kartınız asus ise gpu tweak yazılmını kapatarak deneyebilirsiniz.
  • Masa üstünde bulunan launcher’a sağ tıklayıp dosya konumuna gidin. C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\Engine içindeki Binaries klasörünü silin. C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\ShadowTrackerExtra içindeki Binaries klasörünü silin. daha sonra onar butonuna tıklayın, dosyaları tekrardan indirerek oyunu yeniden başlatıyoruz.
  • Arka planda çalışan uygulamaları kapatarak tekrar deneyiniz.
  • Kullanmakta olduğunuz virüs programı var ise etkisizleştirip oyunu tekrar çalıştırınız.

Yukarıdaki çözüm yolları bu hata ile karşılaşan kullanıcıların ve hatayı çözmüş adımlarıdır. Ancak bu adımlar bazı kullanıcılarda işe yaramamıştır.

Yorum Yap

Yorum Yap