İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Destek360
  3. Spotify Bedava Premium Hesaplar 2021
Trendlerdeki Yazı

Spotify Bedava Premium Hesaplar 2021

indir

Dünyada hızla yayılan ve en iyisi olarak adlandırılan Mobil şarkı dinleme uygulaması olan Spotify’ de sizlere bedava premium hesaplar dağıtıyoruz. Yeni yıla sayılı günler kaldı ve sizlere 2021 yılına özel, Ücretsiz Spotify Premium hesaplar dağıtarak bir nebze yardımda bulunmak istiyoruz. Premium hesaplar sayesinde reklamsız ve sınırsız olarak dilediğinizce kullanabileceğiniz hesapları konumuzun devamında bulmanız mümkündür. Bazı hesaplarda müzik esnasında birden bire reklam çıkıyor veya belirli sınırlamalara maruz kalabiliyorsunuz.

Spotify kullanabilmek için çoğu kullanıcı aylık veya yıllık ücret öderken, ek bütçe ayırma bazen insanları zorlaya bilmektedir. Dilediğinizce muzik dinlemeniz ve tüm özelliklerden sınırsız yararlanmanız için Sizlere vereceğimiz hesapları kullanabilir ve tüm sınırlandırmalar dan kurtulabilirsiniz.

Spotify Bedava Premium Hesaplar (Denendi)

Yılbaşına özel dağıttığımız Spotify bedava hesapları dilediğinizce kullanabilirsiniz. Müzik dinleyebilir ve ne zaman dikkatinizi dağıtacağı belli olmayan reklamlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca normal üyelere bazı sınırlamalar getirildi ve bu bazen sinir bozucu olabiliyor. Hesaplar sayesinde hiçbir engele takılmadan keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Sizlerden tek ricamız vereceğimiz Premium hesapların şifreleri ile alakalı bir değişiklikte bulunmayınız. Hesapların kişisel bilgilerini moderatörlerimiz sayesinde kontrol edeceğiz ve değişiklik yapıldığı fark edilen hesapları kullanımdan kaldıracağız. Sizin gibi başkaları da Spotify ücretsiz premium hesaplar’ dan yararlanabilmesi için bu önlemleri almak zorundayız.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz hesapları tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca kontrol sonrası geçerliliği biten bir hesapla karşılaşırsanız yorum yazarak bizlere bildiriniz. Geçerliliği biten hesapların yerlerini yenileri ile değiştirip konuyu güncel tutabiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap