1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. PUBG Mobile Anna Nerede? (Hangi Haritada?
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Anna Nerede? (Hangi Haritada?

https://www.destek360.com/wp-content/uploads/2021/10/pubg-mobile-anna.jpg

Pubg Mobile oyun severleri, oyun içerisinde görevlerini yerine getirebilmek için çaba sarf ediyor. Bu açıdan birçok Pubg oyuncusu  “Pubg Mobile Anna Nerede (Hangi Haritada?)” Sorusunu sıklıkla soruyor. Bu yazımızda sizlere “Pubg Mobile Anna Nerede?” sorusuna yanıt vermeye çalışacağız. Pubg Mobile, her geçen gün kendini güncellemelerle yenilemeye devam ediyor. Pubg oyunu klasik düzenden ziyade daha gerçekçi temalar ile hayatta kalma oyununun gerçekmiş gibi algılanması sağlıyor. Ancak son güncellemeler sonucunda, oyuncuların hayatta kalmasını sağlayacak olan “Anna” karakteri oyuna dahil olmaya başladı.

Anna karakteri, Pubg Mobile 1.6 güncelleme versiyonu ile oyuna eklenmiş bir karakterdir. Bu karakter hayatta kalma konusunda önemli bir yenilik olarak karşımıza çıkıyor. Pubg Mobile oyununda, oyunculara bir görev verilecek. Bu göreve göre; size teslim edilen bireyleri Anna isimli karaktere teslim etmeniz beklenecek. Şu an ki Pubg versiyonunda haritada Anna karakteri bulunmuyor. Ancak önümüzdeki versiyonlarda Anna karakterinde güncellemeler yapılacak.

Anna’yı Harita da Nasıl Buluruz? Anna karakteri kim? 

Her ay içinde Pubg oyununa gelen güncellemeler sayesinde birçok yenilik oyuna ekleniyor. Ancak oyuna yeni karakterler eklenmesi, hayatta kalma mücadelesini farklı bir boyuta taşıyor. Bu açıdan da Anna karakterinin oyuna dahil edilmesine karar verildi.

Pubg Mobile Anna Nerede? (Hangi Haritada?) 

Anna karakteri, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarmak adına haritanın herhangi bir yerinde karşınıza çıkabilir. Öyle ki Pubg haritasında, önemli olmayan alanlarda dahi karşınıza çıkabilir. Yani Anna karakterini bularak mutlaka görevi yapmanız gerekiyor. Pubg Mobile Anna Nerede? (Hangi Haritada?) sorusuna yanıt bulabilmeniz için, oyun alanında tetikte beklemeniz ve Anna’ya rast gelmeniz gerekiyor. Anna karakterine ulaşıp görevinizi yerine getirdikten sonra da; Anna size o bölge de hayatta kalmanızı sağlayacak tüm malzemelere ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde de Pubg Mobile oyun alanı içerisinde hayatta kalmayı başarabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. 

Pubg Mobile Anna Nerede? (Hangi Haritada?) sorusunun yanıtını sizlere vermek çalıştık. İlerleyen günlerde Anna karakterine ulaşmanın hileleri keşfedilirse sizler için yazımızı güncelleyecek ve de konuyla ilgili tüm detayları iletmeye çalışacağız.

Yorum Yap

Yorum Yap