İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun haberleri ve yardım
  3. PUBG Mobile Metro Royale Daveti Nasıl Alınır?
Trendlerdeki Yazı

PUBG Mobile Metro Royale Daveti Nasıl Alınır?

EU1qWl6WAAACTXB

Battle Royale oyunları denince akla gelen ilk isim PUBG Mobile‘dır. Mobil oyunların en başında gelen PUBG, gün geçtikçe hayran kitlesini arttırmaya devam ediyor. Geliştiriciler oyuna yeni güncellemeler getirmeye devam ediyor ve oyunu geliştirmeye tam gaz devam ediyorlar. Oyuncular son zamanlarda oyuna yeni gelen Metro Royale etkinliğine girmek istiyorlar. PUBG Metro Royale giremiyorum, PUBG Mobile Metro Royale Daveti Nasıl Alınır? kullanıcıların son zamanlarda Google’da arattığı başlıkların başında geliyor.

Etkinliğe girmeniz için bir davetiye almanız gerekiyor. Bu davetiyeyi nasıl alabileceğinizi bu makalemizde sizlere anlatacağız. PUBG Mobile Metro Royale daveti nasıl alınır hepsi bu yazımızda.

PUBG Mobile Metro Royale Daveti Nasıl Alınır?

Popüler battle royale oyunu PUBG Mobile’ın yapmış olduğu etkinlik kullanıcıların ilgisini çekti ve çok sevilmişe benziyor. Ancak çoğu kullanıcı etkinliğe giremedi. Etkinliğe girmeniz için davetiye olması şart, peki davetiyeyi nasıl alabilirsiniz? Davetiyeyi yakın arkadaş çevrenizden yada arkadaş listenizde bulunan oyunculardan alabilirsiniz. Arkadaşlarınızda bulunmuyorsa sizin için biz burada olacağız. PUBG Mobile Metro Royale daveti almak için aşağıdaki adımları uygulayınız.

  1. Destek360 Instagram hesabımızı takip ediniz.
  2. Daha sonra bu makalemizin altında bulunan yorum kısmından bize PUBG Mobile kullanıcı adınızı ve geçerli bir e-posta adresi yazmanız yeterli olacaktır.
  3. Metro Royale daveti yanı sıra süpriz UC kodlarıda göndereceğiz.

Hızlı olan kullanıcılar PUBG Mobile Metro Royale davet ve hediyeleri hesaplarında bulacaklar. Acele edin!

İlginizi çekebilir: Pubg Mobile Bedava UC Kodları 2020

Destek360

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Pubg mobile nick UlkucuBozkurt

  2. teşekkürler

  3. KsKCELLAT DAVETİYE İSTİYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.