İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Pubg Mobile Bedava UC Kodları 2020
Trendlerdeki Yazı
aboooo

Pubg Mobile Bedava UC Kodları 2020

pubg-mobile-910-uc-60193-2020-02-22-13-1

Pubg Mobile 16 Sezon başladı ve yeni görevler aktif hale getirildi. Sezona hızlı bir başlangıç yapmak istiyor fakat UC alacak nakit paranız yoksa sizler için Pubg Mobile Bedava UC Kodu dağıtıyoruz. Sizler için dağıtacağımız bedava UC kodları sayesinde, birbirinden farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bedava UC ile 16. Sezon Bileti alabilir, Premium sandıklar açabilir, silah kaplamaları veya En iyi kostümleri alabilirsiniz.

Pubg Mobile Ücretsiz UC almak için herhangi bir işlem veya ödeme yapmanıza gerek yok sizlere uc’leri tamamen ücretsiz olarak dağıtacağız. Vereceğimiz uc’leri sosyal medya hesaplarımızdan da dağıtacağımız için elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Dağıttığımız Pubg Bedava UC Kodları içerisinden aktif olmayan veya kullanılmış olan denk geldiğinde bizlere geri bildirim yapmanız rica olunur. Sizden önce başka bir arkadaşımız kodu alıp kullanmış olabilir. Bu sebeple bir sonraki kodu deneyiniz. Dağıttığımız kodlar dışında ücretsiz Pubg UC kodları dağıtımı sizlerin isteği doğrultusunda devam edecektir.

Pubg Mobile Kullanılmamış UC kodları

Pubg Mobile oynuyorsunuz ve bu zamana kadar hiç uc yüklemediyseniz, durumunuz iyi değilse doğru adrese geldiniz. Sandık açmayan kostüm almayan kalmasın. Bazı platformlarda bedava uc dağıtan fakat geçersiz kodlara denk gelen arkadaşlarımız üzülmesinler. Sizlere birbirinden farklı UC kodları dağıtıyoruz. Kodları kaçırdım diye üzülmeyin sürekli yeni kodlar güncellenecektir. Oyunda günlerce uğraşıp verdiği sandıkların hayal kırıklığı yaratmasından sıkıldıysanız, sizlere doya doya sandık açabilmeniz için Pubg UC dağıtıyoruz.

Kodları konumuzun devamında bulabilirsiniz fakat bir uyarıda bulunmak istiyorum. Daha önceki paylaşımlarımızda birden fazla kod alıp diğerlerinin haklarına el koyanlar oldu. Birden fazla kod kullanıldığını öğrendiğimiz kişiye bir daha kod dağıtılmayacaktır. Ayrıca Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesaplarımızdan da aynı UC’leri takipçilerimize sunduğumuz için sizden önce kodları gören ziyaretçiler kullanmış olabilir. Yeni kodlar düzenli olarak verilecektir üzülmeyin ve takipte kalın.

H2JKS-PKJ3H-YUBHY

9H3S3-YERPX-PCXZ3

U7QSZ-FXGKR-J5NGB

GJVM9-CKCS-CKSAP

B4WYJ-74ZYP-SN8M

K8VBU-9H5TH-VB3NM

J2UHY-JEGE8-24PF6

IKRFS-5J8CL-FTVZC

2QRBF-U4B8S-35WP7

RY3RX-LJ1ZD-4O7T9

44TA5-YIT8T-SBD3E

Yorum Yap

Yorum Yap